اولین مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری دانشگاه علوم پزشکی اراک

۰۶ تیر ۱۳۹۹ | ۱۸:۴۱ کد : ۱۰۰۸۳ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۰۰۸
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: در راستای سیاست های کلی افزایش جمعیت، ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و تاکید وزیر محترم بهداشت و اجرای دقیق این سیاستها و افزایش نرخ جمعیت در استان مرکزی، اولین مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری دولتی دانشگاه علوم پزشکی اراک با تعرفه‌های دولتی در استان آغاز بکار خواهد کرد.
اولین مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری دانشگاه علوم پزشکی اراک

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان افزود: یکی از مهمترین دغدغه های ما در استان مرکزی ارائه خدمات تخصصی درمان ناباروری در استان با تعرفه های دولتی برای مردم استان مرکزی بود که امیدواریم با راه اندازی و توسعه این مرکز در راستای ارایه خدمات درمانی به نیازمندان، گام های اساسی را برداریم.
وی با اشاره به اینکه یکی از سیاست‌های وزارت بهداشت توسعه مراکز درمان ناباروری می باشد، اظهار داشت: یکی از مسائلی که به جد مورد توجه رهبر معظم انقلاب اسلامی و نیز دکتر نمکی وزیر بهداشت قرار دارد، رشد جمعیت است که در این مسیر ما در دانشگاه علوم پزشکی اراک تمام تلاش خود را برای موضوع عدم منفی شدن رشد جمعیت و بروز سالمندی قرار خواهیم داد و در مرحله بعدی توسعه و افزایش این مراکز را مد نظر قرار داریم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک بیان کرد: اولین مرکز فوق تخصصی ناباروری دولتی دانشگاه علوم پزشکی اراک با تعرفه های دولتی با حضور پزشکان فوق تخصص و متخصص هیأت علمی و با کادری مجرب در روزهای آتی افتتاح و به ارائه خدمات تشخیصی و درمانی ناباروری و بیماری‌های مرتبط با تولید مثل و باروری به مردم استان خواهد پرداخت.
وی تصریح کرد: کلیه زوج های مراجعه کننده به این مرکز در صورت دارا بودن شرایط دستورالعمل‌های زوجین ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، خدمات درمانی با تعرفه دولتی دریافت کرده و مشمول پوشش حمایتی قرار می‌گیرند.
دکتر جمالیان در پایان گفت: از زحمات دکتر صادقی معاون دانشگاه، دکتر سلطانی سرپرست معاونت توسعه و رییس بیمارستان امیرالمومنین(ع) و همچنین جناب آقای صادقی مدیر پر تلاش بیمارستان امیرالمومنین (ع) کمال تشکر و قدردانی را دارم که با پیگیری ها و تلاش های این بزرگواران، کلینیک تخصصی درمان ناباروری دانشگاه علوم پزشکی اراک در راستای ارائه خدمت به مردم استان مرکزی در آستانه راه اندازی قرار گرفته است.


( ۳ )

نظر شما :