پیام تسلیت رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک در پی شهادت شهید مدافع سلامت استان مرکزی «علی شاه محمدی»

۲۳ تیر ۱۳۹۹ | ۱۸:۱۵ کد : ۱۰۴۵۴ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۹۹۶
دکتر سید محمد جمالیان، با صدور پیامی شهادت اولین شهید مدافع سلامت استان را تسلیت گفت. به گزاش وب دا مرکزی، متن پیام به شرح زیر می باشد:
پیام تسلیت رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک در پی شهادت شهید مدافع سلامت استان مرکزی «علی شاه محمدی»

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خبر شهادت اولین شهید مدافع سلامت استان مرکزی، پرستار خوش قلب و فداکار بیمارستان امام خمینی (ره) اراک "شهید علی شاه محمدی" که در راه خدمت به مردم شریف استان و در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس به علت ابتلا به بیماری کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، موجب تاثر و تالم شدید قلبی بنده و سایر همکاران حوزه سلامت گردید، این واقعه به همه ما آموخت که کسانی که با خدا هم عهد شده‌اند در راه نجات جان بیماران از هیچ کوششی فروگذار نکرده و همواره آماده جانفشانی هستند.
بی شک از دست دادن این عزیزان که با تخصص خود می توانند جان بسیاری از انسانها را نجات دهند بسیار باعث تاثر و تاسف است و جامعه و مردم از بودن آنها و از خدمات ارزشمندشان محروم خواهند شد.
ولی گلایه من به عنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک از کسانی می باشد که موارد بهداشتی را رعایت نمی کنند، بدون توجه به فاصله گذاری های فیزیکی و بدون ماسک در خیابانها و در مجالس حضور پیدا می کنند و این یعنی خودخواهی، که تاوان این بی احتیاطی ها و این خودخواهی ها را می بایست عزیزان این افراد و در نهایت همه مردم استان و کارد بهداشت و درمان بدهند.
امیدوارم که با رعایت موارد بهداشتی توسط مردم و جدی گرفتن این ویروس دیگر شاهد از دست دادن هیچ عزیزی به خصوص همکاران حوزه سلامت استان نباشیم.
اینجانب با قلبی سرشار از اندوه، شهادت این عزیز سفر کرده را به خانواده داغدار وی، جامعه بزرگ پرستاری استان مرکزی، همکاران وی در بیمارستان امام خمینی(ره) اراک، مردم شریف استان مرکزی و شهر اراک و تمامی کارکنان حوزه سلامت، تسلیت عرض نموده و برای آن شهید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت دارم.

دکتر سید محمد جمالیان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک
۲۳ تیر ماه ۹۹


( ۱۶ )

نظر شما :