وضعیت متزلزل شهرستان شازند

۱۵ مهر ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۸ کد : ۱۲۳۹۵ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۲۴۱
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شازند گفت: این شهرستان در وضعیت زرد و مرحله هشدار قرار دارد و اگر پروتکل های بهداشتی رعایت نشود، وضعیت بحرانی تر خواهد شد.
وضعیت متزلزل شهرستان شازند

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر مرتضی واعظ افزود: خوشبختانه توانستیم با تلاش های کادر بهداشت و درمان، رعایت خوب موارد بهداشتی از سوی مردم و همبستگی بین ارگانها سازمان ها و کمیته پدافند زیستی شهرستان، از مرحله قرمز به مرحله زرد برسیم اما باید این مرحله حفظ کرده و نگذاریم وضعیت بدتر از این شود.

وی اظهار داشت: با توجه به پیشرو بودن مراسم اربعین حسینی و ۲۸ صفر و شهادت حضرت امام رضا(ع) از مردم مومن و انقلابی شازند می خواهیم، مراسم‌های عزاداری خود را با حداقل نفرات، رعایت فاصله اجتماعی و زدن‌ماسک برگزار کنند.

وی ضمن اشاره به اینکه  مردم عزیز حتی الامکان از رفت و آمدها و مسافرت های غیر ضروری خودداری نمایند، تاکید کرد: از هم استانی های مقیم شهرهای دیگر و حتی سایر استان ها هم می خواهیم تا به این شهرستان مسافرت نکنند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شازند گفت: با اتمام ماه های محرم و صفر از مردم می خواهیم، مهمانی ها و مراسم های شادی خود در ماه ربیع الاول، با محدودیت‌های بسیار بالا و حداقل نفرات برگزار کرده و حتی الامکان از برگزاری هرگونه تجمع و مهمانی غیرضروری پرهیز کنند.

دکتر واعظ در پایان بیان کرد: با توجه به آغاز فصل سرما و شیوع بیماری های واگیردار دیگر امیدواریم با رعایت موارد بهداشتی از جمله زدن ماسک، اجتناب از حضور در اجتماع، لغو هرگونه مراسم و تا حد امکان در صورت ضرور با حداقل نفرات، شست‌وشوی مرتب دست‌ها و رعایت فاصله اجتماعی هر چه زودتر از شر این ویروس منحوس خلاص شویم.


( ۳ )

نظر شما :