اعلام آمادگی ۲۳ روحانی جهادگر برای غسل جانباختگان کرونا

۲۴ آبان ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۲ کد : ۱۳۲۶۳ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۹۹۳
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان مرکزی گفت: در برخی  از شهرستان‌های استان غسال نداریم که به همین منظور، ۱۰ خواهر و ۱۳ برادر جهادگر به مناطق مورد نیاز اعزام خواهند شد.
اعلام آمادگی ۲۳ روحانی جهادگر برای غسل جانباختگان کرونا

به گزارش وب دا مرکزی، حجت الاسلام ابوالفضل رجبی افزود: با آغاز موج سوم کرونا و نیاز بیمارستان‌ها به نیروی انسانی، با هماهنگی ستاد بحران نهادهای حوزوی فراخوانی برای جذب طلبه‌های جهادی صادر شد که تاکنون ۱۲۷ نفر از طلاب اعلام آمادگی کردند.

وی اظهار داشت: جهادگران در حال آموزش بوده و به صورت شیفتی در بیمارستان‌ امیرالمومنین(ع)، کارهای خدماتی، فرهنگی، به عنوان همراه بیمار و همچنین فعالیت‌های تخصصی انجام می‌دهند.

وی تاکید کرد: قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی، بسیج طلاب، هلال احمر و مرکز خدمات حوزه‌های علمیه تشکیل شده و در چند محور ضدعفونی معابر، تولید ماسک فعالیت می‌کند.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان مرکزی همچنین خاطرنشان کرد: روزانه ۱۰۰۰ ماسک در کارگاه تولیدی خواهران بسیج طلاب دوخته شده و با کمک خیرین به صورت رایگان در مناطق حاشیه شهر توزیع می‌‌شود.

حجت الاسلام رجبی با اشاره به اینکه واحد امداد و سلامت به همت بسیج طلاب شامل چند کارگروه تخصصی ایجاد شده و فعالیت خود را در شهرستان‌ها انجام خواهد داد، افزود: کارگروه احکام، ارتباط با کودک و نوجوان، کارگروه عملیات روانی، امداد و کارگروه معیشت در واحد امداد و سلامت بسیج طلاب فعال می‌شوند.


نظر شما :