واکسیناسیون خبرنگاران آغاز شد

۱۲ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۷:۵۵ کد : ۱۹۱۰۵ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۲۰۰
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: بر اساس اولویت بندی سند ملی واکسیناسیون و ابلاغ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، انجام واکسیناسیون بر علیه کووید ۱۹ برای چندین گروه دیگر در استان مرکزی آغاز شد.
واکسیناسیون خبرنگاران آغاز شد

به گزارش وب دا مرکزی، یاسر قربانی بیان کرد: پیرو بررسی و اعلام گروه های جدید هدف واکسیناسیون و بر اساس ابلاغیه ارسال شده، خبرنگارانی که اسامی آن ها توسط اداره کل ارشاد تنظیم و ارسال شده و همچنین خبرنگاران سازمان صدا و سیما که اسامی آن ها توسط مدیرکل سازمان صدا و سیما به دانشگاه علوم پزشکی اراک ارسال شده است، می توانند در روز سه شنبه ۱۲ مرداد از ساعت ۸ صبح تا ۱۳:۳۰ ظهر با مراجعه به سالن یادگار امام واقع در شهرک گردو، خیابان فارابی واکسن خود را دریافت کنند.

وی در خصوص واکسیناسیون معلمان گفت: واکسیناسیون معلمان ناحیه یک آموزش و پرورش در سالن یادگار امام و معلمان ناحیه ۲ آموزش و پرورش در سالن شهرداری واقع در انتهای خیابان قائم مقام، جنب استخر شهرداری، در روز سه شنبه مورخ ۱۲ مردادماه ۱۴۰۰ در نوبت عصر انجام می شود.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اراک در ادامه ضمن اشاره به فراخوان ۳ هزار راننده حمل و نقل عمومی درون شهری و برون شهری به منظور دریافت واکسن، گفت: با توجه به تزریق واکسن کرونا مطابق سند ملی، واکسیناسیون رانندگان وسایل نقلیه عمومی طبق لیست اعلام شده سازمان تاکسیرانی نیز از فردا سه شنبه ۱۲ مردادماه در سالن شهید ساکی و سالن شهرداری راس ساعت ۸ صبح آغاز می شود.

وی در ادامه تصریح کرد: واکسیناسیون اساتید حوزه نیز در ۱۲ مرداد در مرکز واکسیناسیون مصلی بیت المقدس اراک انجام می شود.

قربانی زمان واکسیناسیون زندانیان را فردا اعلام کرد و گفت: همکاران واکسیناتور به زندان مرکزی شهر اراک رفته و واکسن این گروه از جامعه هدف را تزریق خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: کلیه افراد بالای ۵۵ سال که تاکنون به هر دلیلی موفق به دریافت واکسن نشده‌اند فرصت را غنیمت شمرده و در اولین فرصت با در دست داشتن کارت ملی به یکی از مراکز تجمیعی مراجعه کرده و واکسن خود را دریافت کنند.

وی در پایان هدف نهایی را پوشش دهی واکسیناسیون کل جامعه هدف بالای ۱۸ سال دانست و گفت: در روزها و هفته های آینده نیز گروه های بیشتری جهت تزریق واکسن کووید ۱۹ فراخوانده می شوند که امیدواریم با پوشش گسترده واکسیناسیون در سطح استان، شاهد قطع زنجیره انتقال بیماری و در نهایت خروج از این اپیدمی باشیم.


( ۲ )

نظر شما :