اصناف بسیجی با رزمایش عاشقان ثارالله به جنگ کرونا می روند

۲۴ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۳:۴۵ کد : ۲۰۱۸۲ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۲۷
مسئول بسیج اصناف سپاه روح الله استان مرکزی گفت: در راستای مقابله با ویروس منحوس کرونا رزمایش عاشقان ثارالله توسط بسیجیان اصناف همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی و در ایام محرم و صفر در دستور کار قرار گرفت.
اصناف بسیجی با رزمایش عاشقان ثارالله به جنگ کرونا می روند

به گزارش وب دا مرکزی، سرهنگ پاسدار محمد فراهانی بیان کرد: یکی از اقدامات مهم در ذیل رزمایش عاشقان ثارالله تحویل دستگاه های اکسیژن به بیماران کرونایی است که در قالب نذر نفس به شکل امانی و چرخشی داده می شود، همچنین با توجه به احساس نیاز در خصوص اکسیژن یک دستگاه اکسیژن ساز برقی پیشرفته در اختیار مراکز درمانی قرار گرفته و در مجموع برای اقدام موثر در این راستا پویش نذر نفس در دستور کار است که امیدواریم با حمایت خیرین اقدامات قابل توجهی انجام شود.

وی افزود: عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری و تحقق آنها در راستای کنترل و کاهش آسیب های بیماری کرونا مهمترین هدف رزمایش عاشقان ثارالله اصناف است که کلیه ظرفیت ها در این راستا به کارگیری خواهند شد.

وی تاکید کرد: تهیه و توزیع بسته های معیشتی از برنامه های مهم بسیج اصناف در طول بیماری کرونا بوده که در کنار آن بسته های بهداشتی و ماسک نیز در اختیار نیازمندان قرار گرفته و در دهه دوم محرم حدود یک هزار بسته معیشتی و ۵ هزار بسته بهداشتی در اختیار جامعه هدف قرار میگیرد.

سرهنگ فراهانی گفت: بسیج اصناف در اجرای طرح شهید سلیمانی در راستای مقابله و کاهش آسیب ها همواره در میدان بوده و در سطح شهرستان اراک برای کمک به واکسیناسیون عمومی در مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی خدمات ارائه می دهند و همچنین در راستای رفع نیازهای مهم در این راستا همچون بارکد خوان و سایر تجهیزات مربوط به اصناف نقش آفرینی می کند.

مسئول بسیج اصناف سپاه روح الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: بسیج اصناف در طول بیماری کرونا با حضور در بیمارستان ها و مراکزدرمانی از تلاش ها و مجاهدت های خالصانه کادر درمان و مدافعان سلامت تقدیر کرده که در طی روزهای آینده تقدیر از مدافعان سلامت را نیز در دستور کار خواهیم داشت.


نظر شما :