کادر بهداشت و درمان با تلاش خود آرامش را به ارمغان آوردند

۲۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۵۷ کد : ۲۶۹۷۷ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۲۹۴
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان گفت: کادر بهداشت و درمان در دوران کرونا با تلاش و مجاهدت خود توانستند این آرامش را به جامعه تقدیم کنند.
کادر بهداشت و درمان با تلاش خود آرامش را به ارمغان آوردند

به گزارش وب دا مرکزی، محمد حسن آصفری بیان کرد: همچنین دولت سیزدهم در بحث واکسیناسیون هم در تأمین و واردات و تولید واکسن‌های ایرانی و هم در توزیع بسیار خوش درخشید و علیرغم تحریم‌های ناجوانمردانه دولت بار دیگر نشان داد با "ما می‌توانیم" می‌شود اقدامات و حماسه‌های بزرگی خلق کرد.

وی افزود: موفقیت در مدیریت بیماری کرونا در شرایطی رقم خورد که در ابتدای بیماری در تأمین ماسک و مواد ضدعفونی دچار مشکل بودیم، اما زمانی که ملت اراده‌های قوی و مستحکم خود را وارد میدان کردند و دولت هم با تلاش و مجاهدت‌های شبانه ورزی در کنار مردم ایستاد این موفقیت حاصل شد.

وی تاکید کرد: مهمترین عامل موفقیت در مدیریت بیماری کرونا مشارکت و همدلی مردم بود که از ابتدای کرونا با اقدامات مختلف رقم خورد و همکاری مردم از مشارکت در تعطیلی‌ها، اقدامات مؤمنانه و سایر اقدامات دیگر بسیار قابل‌تقدیر بود و نشان از این دارد هرکجا که از توان و ظرفیت‌های بسیج مردمی استفاده شود قطعاً پیروزی‌های بزرگ کسب می‌شود.

آصفری در پایان تاکید کرد: باید با این الگوی بسیج مردمی قله‌های بلند و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی را فتح کنیم و به تحقق برسانیم.


( ۲ )

نظر شما :