سامانه نوبت دهی متمرکز دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی راه اندازی شد

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۵ کد : ۴۰۴۶ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۲۰۳۰
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: در راستای استقرار نظام ارجاع الکترونیک، سامانه نوبت دهی متمرکز در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، از تمامی نقاط استان با هدف ارائه خدمات بهتر و سهولت در گرفتن نوبت راه اندازی شد.
سامانه نوبت دهی متمرکز دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی راه اندازی شد

به گزارش وبدا مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان با بیان این مطلب، افزود: در راستای ارائه خدمات بهتر و سهولت در گرفتن نوبت از مراکز درمانی تابعه دانشگاه، نوبت دهی متمرکز مراکز درمانی اراک از تمامی نقاط استان مرکزی از طریق چهار روش، کد دستوری تلفن همراه (USSD)، آدرس اینترنتی https://www.arakmu.ac.ir ، شماره تماس 33890 و اپلیکیشن موبایل سامانه نوبت دهی متمرکز دانشگاه قابل استفاده می باشد.

وی با اشاره به این مطلب که نوبت گیری متمرکز مراکز درمانی در دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، از ارکان اصلی رعایت حقوق شهروندان است و باعث تسهیل دریافت خدمات درمانی خواهد بود، اظهار داشت: این سامانه هم راستا با استقرار نظام ارجاع الکترونیک جهت نوبت گیری صورت پذیرفته است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی تصریح کرد: از این پس مراجعین مراکز تابعه می‌توانند علاوه بر استفاده از سیستم نوبت دهی تلفنی، با مراجعه به آدرس اینترنتی https://www.arakmu.ac.ir نسبت به انتخاب مرکز درمانی و اخذ نوبت از پزشک مورد نظر خود اقدام نمایند.

دکتر جمالیان در پایان گفت: مراجعین جهت استفاده از خدمات درمانی مورد نیاز در استان با شماره‌گیری کد دستوری #33890*6655* از طریق تلفن همراه می‌توانند اقدام به گرفتن نوبت مورد نظر خود نمایند که در روش کد دستوری نیازی به تلفن همراه هوشمند نمی‌باشد و استفاده از آن کاملا رایگان می‌باشد؛ با توجه به یکپارچه شدن این سامانه‌ها با سامانه نوبت دهی تلفنی مراکز، امکان کنترل مراجعات تکراری به مراکز فراهم گردید.

کلید واژه ها: سامانه نوبت دهی متمرکز دانشگاه علوم پزشکی اراک


( ۹۲ )

نظر شما :