شناسایی ۳۰ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی

۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۷:۳۵ کد : ۹۶۷۹ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۳۳۷۶
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کووید۱۹ در استان مرکزی ۳۰ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که از این تعداد ۲۳ مورد مربوط به شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک و ۷ مورد نیز مربوط به ساوه بوده است.
شناسایی ۳۰ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان افزود: با توجه به تعداد مبتلایان جدید در استان مجموع افرادی که از زمان شیوع کرونا در استان مرکزی به این بیماری مبتلا شده اند به ۲۱۳۳ نفر رسیده است.
وی اظهار داشت: ۲۱ مورد از مبتلایان جدید در شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک به صورت سرپایی و قرنطینه در منزل شده اند و ۲ مورد نیز در بیمارستان بستری شده است و هر ۷ مورد شهرستان ساوه نیز به صورت سرپایی و قرنطینه در منزل می باشد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک بیان کرد: از تعداد ۲۱۳۳ مورد مثبت در استان، تعداد ۱۳۹ مورد مربوط به شهرستان خمین، ۵۵۶ مورد مربوط به ساوه و زرندیه و ۱۴۳۸ مورد هم مرتبط با شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشد.
دکتر جمالیان در پایان گفت: در این ۲۴ ساعت یک مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک گزارش شده است که بر این اساس تعداد فوتی ها در اثر ابتلا به کرونا ویروس در استان به ۱۷۲ نفر رسیده است.

کلید واژه ها: ویروس کرونا کووید 19 استان مرکزی


( ۴۰ )

نظر شما :