حمایت همه جانبه خیرین از دانشگاه علوم پزشکی اراک و خلق صحنه های زیبا

۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۱ کد : ۹۷۷۰ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۳۸
رییس دانشگاه علوم پز‌شکی اراک در جلسه‌ای که با حضور روسای خانه های مشارکت استان مرکزی برگزار شد از تمامی خیرین حوزه سلامت و زحماتی که در این مدت کشیدند تشکر و قدردانی نمود.
حمایت همه جانبه خیرین از دانشگاه علوم پزشکی اراک و خلق صحنه های زیبا

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان در این نشست گفت: هر زمان که دانشگاه با مشکلی مواجه می شد و یا زمان به دلیل دست و پا گیر بودن بسیاری از قوانین در حال از دست رفتن بود، خیرین حوزه سلامت به یاری دانشگاه و مدافعان سلامت آمده و نگذاشتند زمان طلایی از دست برود.
وی افزود: با تلاش‌های دکتر ظهیری و آقای ابدال، نیروهای داوطلب که نقش بسیار زیادی در کنترل ویروس داشتند، ساماندهی و این شعار سازمان بهداشت جهانی یعنی فراهم کردن بستری که هر کس در هر لحظه هر خدمات بهداشتی را که نیاز داشت به آن دست یابد، محقق شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک نقش خانه های مشارکت را در رسیدن به این هدف بسیار مهم و اثرگذار دانست.
وی در ادامه به ارتباط مستقیم با مردم و  رابطه تاثیرگذار در موفقیت، اشاره کرد و گفت: در زمینه بیماری کووید ۱۹ اگر مردم همراه نمی شدند، زحمات کشیده شده به خصوص توسط خانه های مشارکت بی اثر می شد و مانند بسیاری از استان ها، دچار بحران شدیدتر می‌شدیم.
دکتر جمالیان در پایان از مردم نیز بابت رعایت پروتکل های بهداشتی و اعتماد به دانشگاه علوم پز‌شکی اراک تشکر کرد و آن را تنها عامل کنترل این ویروس در استان خواند.


نظر شما :