شناسایی ۴۰ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی

۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۹:۴۷ کد : ۹۷۷۵ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۴۵۴۳
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کووید۱۹ در استان مرکزی ۴۰ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که از این تعداد ۳۰ مورد مربوط به شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک، ۶ مورد خمین و ۴ مورد نیز در ساوه بوده است.
شناسایی ۴۰ مورد مبتلا به کروناویروس در  ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان افزود: با توجه به تعداد مبتلایان جدید در استان مجموع افرادی که از زمان شیوع کرونا در استان مرکزی به این بیماری مبتلا شده اند به ۲۲۸۴ نفر رسیده است.
وی اظهار داشت: از ۳۰ مورد مبتلایان جدید در شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک ۲۵ مورد قرنطینه در منزل شده اند و ۵ مورد نیز در بیمارستان بستری شده است و از ۴ مورد ساوه نیز ۳ مورد به صورت سرپایی و ۱ مورد بستری بوده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک بیان کرد: از ۶ مورد جدید شهرستان خمین هم ۵ مورد به صورت سرپایی و قرنطینه در منزل و ۱ مورد بستری در بیمارستان بوده است.
وی خاطرنشان کرد: از تعداد ۲۲۸۴ مورد مثبت در استان، تعداد ۱۵۳ مورد مربوط به شهرستان خمین، ۵۷۰ مورد مربوط به ساوه و زرندیه و ۱۵۶۱ مورد هم مرتبط با شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشد.
 دکتر جمالیان در پایان گفت: در این ۲۴ ساعت مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان گزارش نشده است که بر این اساس تعداد فوتی ها در اثر ابتلا به کرونا ویروس همان ۱۷۳ مورد می باشد.

کلید واژه ها: ویروس کرونا کووید 19 استان مرکزی


( ۵۱ )

نظر شما :