شناسایی ۵۴ مورد مبتلا به کروناویروس در آخرین نتایج آزمایشگاهی در استان مرکزی

۲۰ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۷:۵۵ کد : ۹۸۵۶ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۴۰۱
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کووید۱۹ در استان مرکزی ۵۴ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که از این تعداد ۳۵ مورد مربوط به شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک، ۱۱ مورد خمین و ۸ مورد هم در ساوه بوده است.
شناسایی ۵۴ مورد مبتلا به کروناویروس در آخرین نتایج آزمایشگاهی در استان مرکزی

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان افزود: با توجه به تعداد مبتلایان جدید در استان مجموع افرادی که از زمان شیوع کرونا در استان مرکزی به این بیماری مبتلا شده اند به ۲۴۷۰ نفر رسیده است.
وی اظهار داشت: از ۳۵ مورد از مبتلایان جدید در شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک ۳۳ مورد قرنطینه در منزل شده اند و ۲ مورد نیز در بیمارستان بستری شده است و از ۱۱ مورد خمین نیز ۱۰ مورد به صورت سرپایی و ۱ مورد بستری بوده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک بیان کرد: در شهرستان ساوه نیز از ۸ مورد شناسایی شده یک مورد بستری و ۷ مورد دیگر نیز به صورت سرپایی و قرنطینه در منزل می باشند.
وی اشاره کرد: از تعداد ۲۴۷۰ مورد مثبت در استان، تعداد ۱۸۴ مورد مربوط به شهرستان خمین، ۶۰۴ مورد مربوط به ساوه و زرندیه و ۱۶۸۴ مورد هم مرتبط با شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشد.
دکتر جمالیان در پایان گفت: در این مدت مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان مرکزی گزارش نشده است که بر این اساس تعداد فوتی ها در اثر ابتلا به کرونا ویروس همان ۱۷۶ مورد می باشد.


( ۲ )

نظر شما :