آرشیو اخبار

پزشکی از راه دور!

پزشکی از راه دور! جدید

رییس اقتصاد درمان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: به دلیل جلوگیری از افزایش بار مراجعات و محدودیت فضا و امکانات دانشگاهی، مکاتبه ای با وزارت بهداشت و پیگیری هایی در این زمینه که صورت گرفت و نهایتاً تصمیم بر این شد که پزشکی از راه دور یا کمیته پاد در دانشگاه افتتاح شود.

ادامه مطلب
۶ فوتی و شناسایی ۱۶۸مورد مبتلا به کرونا ویروس در آخرین نتایج آزمایشگاهی در استان مرکزی

۶ فوتی و شناسایی ۱۶۸مورد مبتلا به کرونا ویروس در آخرین نتایج آزمایشگاهی در استان مرکزی جدید

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۱۶۸ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۱۲۳۰۶ نفر رسیده است.

ادامه مطلب
کلینیک امام رضا(ع) و کلینیک‌کوثر در خدمت مردم استان مرکزی

کلینیک امام رضا(ع) و کلینیک‌کوثر در خدمت مردم استان مرکزی جدید

مدیر کلینیک های ویژه دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: کلینیک امام رضا(ع) و کوثر بیشتر از گذشته در حال خدمت در این شرایط بحران به مردم عزیز استان است و اکثریت رشته های تخصصی و فوق تخصصی را پوشش می دهند.

ادامه مطلب
۸ فوتی و شناسایی ۱۸۸ مورد مبتلا به کرونا ویروس در آخرین نتایج آزمایشگاهی در استان مرکزی

۸ فوتی و شناسایی ۱۸۸ مورد مبتلا به کرونا ویروس در آخرین نتایج آزمایشگاهی در استان مرکزی

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۱۸۸ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تاکنون به ۱۲۰۹۲ نفر رسیده است.

ادامه مطلب
۱ فوتی و شناسایی ۱۴۵ مورد مبتلا به کرونا ویروس در آخرین نتایج آزمایشگاهی در استان مرکزی

۱ فوتی و شناسایی ۱۴۵ مورد مبتلا به کرونا ویروس در آخرین نتایج آزمایشگاهی در استان مرکزی

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۱۴۵ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تاکنون به ۱۱۹۰۴ نفر رسیده است.

ادامه مطلب
نزدیک شدن به استاندارد کشوری و جهانی

نزدیک شدن به استاندارد کشوری و جهانی گالری

رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک در حاشیه آیین کلنگ زنی ۱۰ پایگاه اورژانس شهرستان اراک گفت: شهرستان اراک به عنوان مرکز استان با کمبود تعداد پایگاه اورژانس مواجه بود که با ساخت و تکمیل این ۱۰ پایگاه شهری و جاده ای، تعداد پایگاه ها به استانداردهای کشوری نزدیکتر و زمان حضور همکاران اورژانس بر بالین بیماران کمتر خواهد شد.

ادامه مطلب