آرشیو اخبار

اصحاب قلم یاری گر و روحیه بخش کادر بهداشت و درمان / نهایت کمک و همکاری با حوزه سلامت استان
دکتر سید محمد جمالیان:

اصحاب قلم یاری گر و روحیه بخش کادر بهداشت و درمان / نهایت کمک و همکاری با حوزه سلامت استان جدید

رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک با انتشار پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار، این روز را به همه خبرنگاران به‌ ویژه خبرنگاران حوزه‌ سلامت استان مرکزی تبریک گفت.

ادامه مطلب
مردم در صورت داشتن نذورات از جیره خشک استفاده نمایند / با هر گونه برگزاری عروسی و مراسم در تالارها برخورد قضایی خواهد شد

مردم در صورت داشتن نذورات از جیره خشک استفاده نمایند / با هر گونه برگزاری عروسی و مراسم در تالارها برخورد قضایی خواهد شد جدید

رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک ضمن اشاره به وضعیت استان مرکزی در موضوع کرونا، رعایت پروتکل ها در اعیاد را بیش از پیش حائز اهمیت دانست.

ادامه مطلب
۷ مورد فوتی و شناسایی ۱۱۳ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته در استان مرکزی

۷ مورد فوتی و شناسایی ۱۱۳ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته در استان مرکزی جدید

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۱۱۳ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تاکنون به ۷۲۰۹ نفر رسیده است.

ادامه مطلب
۶ مورد فوتی و شناسایی ۱۵۱ مورد مبتلا به کروناویروس، در ۲۴ ساعت گذشته در استان مرکزی

۶ مورد فوتی و شناسایی ۱۵۱ مورد مبتلا به کروناویروس، در ۲۴ ساعت گذشته در استان مرکزی جدید

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۱۵۱ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تاکنون به ۷۰۹۶ نفر رسیده است.

ادامه مطلب
اراک، خمین، ساوه و دلیجان، شهرستان های قرمز در استان مرکزی

اراک، خمین، ساوه و دلیجان، شهرستان های قرمز در استان مرکزی جدید

رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: بر اساس آخرین آمار وضعیت شهرستان های استان از لحاظ میزان شیوع کرونا در ۱۴ مردادماه ۹۹، اراک همچنان قرمز است و شهرستان های خمین، ساوه و دلیجان نیز به شهرستان های قرمز ملحق شده اند.

ادامه مطلب
احتمال بحرانی شدن کمیجان در ماه های آتی

احتمال بحرانی شدن کمیجان در ماه های آتی جدید

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کمیجان گفت: در ماه های آتی با اضافه شدن بیماری های ویروسی مثل آنفولانزا، در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم و شرکت در اجتماعات و انجام سفرهای غیرضروری، با توجه به امکانات محدود این شهرستان، احتمال بحرانی شدن وضعیت وجود دارد.

ادامه مطلب
اصول بهداشتی برای قرنطینگان در منزل

اصول بهداشتی برای قرنطینگان در منزل جدید

مسئول واحد بیماری های مرکز بهداشت اراک گفت: نیاز است افراد مبتلا به کرونا که به صورت قرنطینه در منزل مراقبت می شوند به همراه خانواده و بستگان، اصول بهداشتی ویژه ای را رعایت کنند.

ادامه مطلب