اخبار

راه اندازی مجدد کلینیک چشم پزشکی در کلینیک تخصصی و فوق تخصصی کوثر

به گزارش وبدا مرکزی، به همت رئیس دانشگاه علوم پزشکی و با پیگیری مدیرعامل کلینیک های ویژه ،کلینیک چشم پزشکی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی کوثر پس از وقفه ای دو ساله ، با حضور دکتر فرشته فرهادی متخصص چشم پزشکی مجدداً راه اندازی شده است. دکتر فرهادی در روز های دوشنبه و چهارشنبه در شیفت صبح در کلینیک کوثر حضور دارند.مراجعین می توانند با تماس با شماره گویا ۳۳۸۹۰ نسبت به دریافت نوبت اقدام نمایند.

ادامه مطلب

کسب رتبه عالی پورتال کلینیک های ویژه در ارزیابی پورتال های زیر مجموعه دانشگاه در نیمسال دوم ۱۴۰۲

به گزارش وبدا مرکزی، این ارزیابی سالیانه دوبار توسط معاونت آمار و فناوری اطلاعات در چهار سطح ضعیف،متوسط، خوب و عالی انجام می شود که پورتال کلینیک های ویژه در ارزیابی نیمسال دوم ۱۴۰۲ در سطح رتبه عالی قرار گرفت.

ادامه مطلب

آمار کلینیک های ویژه دانشگاه در اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

در اردیبهشت ماه، ۲۳۵۶۴ ویزیت و خدمت در کلینیک های ویژه دانشگاه(کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی امام رضا(ع) و کوثر ) به مراجعین ارائه شد. - ۲۱۲۸ ویزیت و خدمت در کلینیک چشم پزشکی کلینیک های ویژه دانشگاه(کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی امام رضا(ع) و کوثر ) در اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ به مراجعین ارائه شد. - همچنین در اردیبهشت ماه۱۴۰۳، تعداد ۱۸۱۷۶ نوبت غیر حضوری از سامانه های غیر حضوری کلینیک های ویژه( سامانه تلفنی گویا ۳۳۸۹۰ و سامانه اینترنتی Nobat.arakmu.ac.ir) اخذ شده است.

ادامه مطلب

شروع به کار دکتر امیرمرتضی سلیمانی جونیانی فوق تخصص ریه

به اطلاع مراجعین گرامی می رساند دکتر امیرمرتضی سلیمانی جونیانی فوق تخصص ریه از تاریخ ۳ اردیهبشت ماه روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت ۱۶ در کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا(ع) حضور دارند. مراجعین محترم می توانند پنج شنبه هر هفته از ساعت ۸ صبح جهت دریافت نوبت تلفنی و اینترنتی اقدام نمایند. لازم به ذکر است جهت دریافت نوبت حضوری می توانید روزهای حضور پزشک از ساعت ۱۲ظهر با مراجعه به کلینیک از کیوسک نوبت دهی نوبت خود را دریافت نمایید

ادامه مطلب

معرفی دکتر کاوه فداکار- فوق تخصص شبکیه و لیزر چشمی +فیلم

دکتر فداکار روزهای یکشنبه از ساعت ۸ صبح و روزهای دوشنبه از ساعت ۹:۳۰ صبح در کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا (ع) حضور دارند؛ مراجعین می توانند از ساعت ۸ صبح روز پنج شنبه هر هفته، ضمن تماس با شماره گویا ۳۳۸۹۰ و یا مراجعه به سامانه اینترنتی نوبت دهی به آدرس Nobat.arakmu.ac.ir نسبت به دریافت نوبت اقدام نمایند.همچنین به تعداد محدود نوبت حضوری از ساعت ۷ صبح روز حضور پزشک از دستگاه نوبت دهی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا(ع) قابل دریافت می باشد.

ادامه مطلب

معرفی دکتر یزدان قندی - فوق تخصص قلب اطفال + فیلم

دکتر قندی روزهای شنبه،دوشنبه ، چهارشنبه و پنج شنبه از ساعت ۰۹:۳۰ صبح در کلینیک تخصصی و فوق تخصصی کوثر حضور دارند؛ مراجعین می توانند از ساعت ۱۲ روز پنج شنبه هر هفته، ضمن تماس با شماره گویا ۳۳۸۹۰ نسبت به دریافت نوبت اقدام نمایند.

ادامه مطلب

معرفی مبیناسادات علوی - اپتومتریست + فیلم

مبینا سادات علوی-اپتومتریست روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح در کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا(ع) حضور دارند؛ مراجعین می توانند از ساعت ۸ صبح پنج شنبه هر هفته، ضمن تماس با شماره گویا ۳۳۸۹۰ و یا مراجعه به سامانه اینترنتی نوبت دهی به آدرس Nobat.arakmu.ac.ir نسبت به دریافت نوبت اقدام نمایند.همچنین به تعداد محدود نوبت حضوری از ساعت ۷ صبح روز حضور پزشک از دستگاه نوبت دهی کلینیک تحصصی و فوق تخصصی امام رضا (ع) قابل دریافت می باشد.

ادامه مطلب

گزارش عملکرد کلینیک های ویژه دانشگاه علوم پزشکی اراک +فیلم

نگاهی به عملکرد کلینیک های ویژه دانشگاه علوم پزشکی اراک؛ تنها مرکز مجهز به دستگاه نوردرمانی در غرب کشور میثم بخشی مدیرعامل کلینیک های ویژه در این خصوص گفت: ارائه خدمات و ویزیت کلینیک های ویژه دانشگاه علوم پزشکی اراک در سال ۱۴۰۲ نسبت به مشابه پارسال رشد ۱۲۱۳۳ عددی داشته است، در این مدت دریافت نوبت غیر حضوری نیز با رشد ۲۵۴۶۹ عددی همراه بوده است که نتیجه افزایش تعداد نوبت های غیر حضوری جهت رفاه مراجعین شهرستانی و روستایی بوده است. وی در خصوص افزایش پزشکان متخصص و فوق تخصص مرکز افزود: با تلاش های صورت گرفته در سال ۱۴۰۲ تعداد ۲۴ پزشک متخصص و فوق تخصص جذب شدند، در زمینه خرید و سرویس تجهیزات کلینیک های ویژه که از جمله مهمترین آنها راه اندازی مجدد واحد نوردرمانی کلینیک امام رضا(ع) که تنها مرکز در سطح منطقه می باشد و به بیماران پوستی خدمات ارائه می کند و همچنین خرید یک دستگاه اتورفراکتومتر و یک دستگاه اسلیت لمپ اشاره کرد. وی در پایان به بخشی از خدمات خاص ارایه شده در کلینیک های ویژه شامل اکو قلب جنین، سلامتکده طب سنتی، اپتومتری، سونوگرافی سرپایی، آزمایشگاه سلولی و مولکولی، اسپیرومتری، هولتر فشار و ریتم ... با تعرفه دولتی اشاره نمود.

ادامه مطلب

شروع به کار دکتر حسین رشوند فوق تخصص گوارش و کبد بالغین در کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا(ع)

به اطلاع مراجعین گرامی می رساند دکتر حسین رشوند فوق تخصص گوارش و کبد بالغین از تاریخ ۲۲ اسفند ماه روزهای شنبه و سه شنبه از ساعت ۱۶ در کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا(ع) حضور دارند. مراجعین محترم می توانند چهارشنبه هر هفته از ساعت ۲۴ (بامداد پنج شنبه) جهت دریافت نوبت تلفنی و اینترنتی اقدام نمایند. لازم به ذکر است جهت دریافت نوبت حضوری می توانید روزهای حضور پزشک از ساعت ۱۲ظهر با مراجعه به کلینیک از کیوسک نوبت دهی نوبت خود را دریافت نمایید

ادامه مطلب

شروع به کار دکتر سیده مریم میرقربانی فوق تخصص روماتولوژی در کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا (ع)

به اطلاع مراجعین گرامی می رساند دکتر سیده مریم میرقربانی فوق تخصص روماتولوژی از تاریخ ۲۰ اسفند ماه روزهای شنبه از ساعت ۱۵ در کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا(ع) حضور دارند. مراجعین محترم می توانند چهارشنبه هر هفته از ساعت ۲۴ (بامداد پنج شنبه) جهت دریافت نوبت تلفنی و اینترنتی اقدام نمایند. لازم به ذکر است جهت دریافت نوبت حضوری می توانید روزهای حضور پزشک از ساعت۱۲ ظهر با مراجعه به کلینیک از کیوسک نوبت دهی نوبت خود را دریافت نمایید

ادامه مطلب