سرویس ویدئو کنفرانس در سطح دانشگاه علوم پزشکی اراک راه اندازی گردید.

۱۷ مهر ۱۳۹۷ | ۱۴:۳۱ کد : ۱۲۲۲ اخبار
تعداد بازدید:۴۲۴۲
سرویس ویدئو کنفرانس در سطح دانشگاه علوم پزشکی اراک راه اندازی گردید.

سرویس ویدئو کنفرانس این امکان را برای کاربران فراهم می‌سازد تا در مکانهای دور و نزدیک، صوت و تصویر یکدیگر را به‌صورت زنده دریافت کرده و همانند جلسات حضوری با یکدیگر ارتباط داشته و تبادل‌نظر کنند. این سرویس می‌تواند با امکانات افزوده دیگری همانند تبادل اسناد و مدارک اشتراک در تهیه مدارک و ارسال عکس‌ها نیز همراه باشد.

این سرویس امکان برگزاری جلسات و کلاس های آموزشی را  برای تمامی مراکز آموزشی و درمانی، بیمارستانها، شبکه های بهداشتی و درمانی ، مراکز بهداشتی شهری و روستایی و پایگاه های بهداشتی فراهم می کند.

 با استفاده از این سرویس و برقراری جلسات ویدیویی، صرفه‌جوئی قابل‌توجهی در وقت و هزینه صورت می‌گیرد و زمان‌های تلف‌شده برای سفر ، اقامت و رفع خستگی‌های ناشی از سفر، حذف می‌شود.

از دیگر ویژگی‌های این سرویس، مدیریت جلسات با امکان قرار دادن پنل مدیریت جلسات در سه قالب ادمین (Admin) با امکان دسترسی به‌تمامی جلسات شبکه، لانچر (Launcher) با امکان دسترسی به‌تمامی جلسات محلی برای مشتریانی که بیش از یک اتاق جلسه ایجاد کرده‌اند و اونر (Owner) با امکان دسترسی فقط به جلسه خودی است.

با برقراری شبکه ویدئو کنفرانس، همچنین مدیریت هوشمندانه ارتباط براساس پهنای باند موجود، امکان محدودسازی دستی (Manual) میزان پهنای باند (دانلود و آپلود) تخصیصی به سرویس مزبور در پنل مشتری و امکان برقراری تماس تصویری با مشتریان خارج از کشور فراهم می‌آید
 

کلید واژه ها: ویدئو کنفرانس پهنای باند