فراخوان جشنوارۀ مدیریت دانش در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اراک

۲۱ دی ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۸ کد : ۲۳۲۵۵ اطلاعیه
تعداد بازدید:۵۲۹
فراخوان جشنوارۀ مدیریت دانش در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اراک

در راستای استقرار مدیریت دانش و به‌منظور فراهم‌سازی زمینۀ رشد و بالندگی هر چه بیشتر کارکنان و دانشگاه، دبیرخانۀ مدیریت دانش در نظر دارد با انتخاب و معرفی ارزیابان دانشی فعال و دانشکاران برتر در سال 1400 و تقدیر و تشکر از آنان، جشنوارۀ مدیریت دانش را در اسفندماه سال جاری برگزار نماید. بدین‌وسیله از کلیۀ مدیران و کارکنان گرامی دعوت به‌عمل می‌آید جهت مشارکت و بهره‌برداری از مزایای این جشنواره، تجارب خود را تا تاریخ یکم اسفندماه سال جاری در سامانۀ مدیریت دانش (km.behdasht.gov.ir) ثبت نمایند.

همکاران محترم پس از ثبت‌نام و ورود به سامانۀ مدیریت دانش، در صفحۀ اول سمت راست بر دکمه: "ثبت > ثبت دانش > تجربه" کلیک کرده و با توجه به راهنمایی‌های ارائه شده در آن صفحه نسبت به تکمیل و ثبت فرم اقدام نمایند. لازم به‌ذکر است جهت آشنایی بیشتر با نحوۀ کار در سامانه، لینک دسترسی به کلیپ‌های آموزشی در صفحۀ ورود به سامانۀ مدیریت دانش نیز قرار داده شده است (mdar.behdasht.gov.ir/movies).


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: فراخوان جشنوارۀ مدیریت دانش استقرار مدیریت دانش دبیرخانۀ مدیریت دانش ارزیابان دانشی دانشکاران تجارب سامانۀ مدیریت دانش مهندس نحوی‌زاده جشنوارۀ مدیریت دانش مدیریت دانش


( ۱ )

نظر شما :