مشکل اتصال ویندوز ۱۱ به برخی از پرینترها از طریق USB

۰۲ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۲:۵۳ کد : ۲۸۸۲۴ اخبار
تعداد بازدید:۳۴۱
تهیه کننده خبر: محمدرضا جودکی
مشکل اتصال ویندوز ۱۱ به برخی از پرینترها از طریق USB

به گزارش Windowscentral، اتصال ویندوز ۱۱ و برخی از پرینترهای Brothers از طریق کابل USB با برخی مشکلات همراه است و شرکت سازنده این پرینتر‌ها این موضوع را تأیید کرده . مشکل اصلی در اتصال ویندوز ۱۱ به پرینتر‌های Brothers این است که برخی از مدل‌های این پرینترها ویندوز را هنگام اتصال از طریق کابل USB، تشخیص نمی‌دهند و مشکل دیگر مربوط به تلاش برای ایجاد تغییر در تنظیمات این پرینترها است.
یکی از وب‌سایت‌های پشتیبانی پرینتر‌های Brothers در همین رابطه نوشت:
با به‌روزرسانی سیستم عامل به ویندوز ۱۱ ممکن است با سه مشکل مواجه شوید: تشخیص ندادن کامپیوتر هنگام اتصال پرینتر از طریق کابل USB، ممکن نبودن ایجاد تغییر در تنظیمات پرینتر، ممکن نبودن اتصال بیشتر از یک پرینتر از طریق USB.
وب‌سایت دیگری نیز در همین راستا فهرستی از برنامه‌ها و ابزارهایی که هنگام اتصال در ویندوز ۱۱ از طریق کابل USB با مشکلاتی همراه هستند، ارائه کرده است:
ابزار تنظیمات دستگاه
ابزار تنظیم اندازه کاغذ
ابزار ارسال دستور چاپ
ابزار برچسب‌‌گذاری
برنامه کمکی راه‌اندازی بی‌سیم
ابزار ویرایش در سری P-Touch 5.4
به‌روزرسانی نرم‌افزار
مدیریت انتقال
انتقال فوری
تنظیمات قالب
ابزار تنظیم پرینتر
این وب‌سایت، همچنین فهرستی از تمام مدل‌های مشکل‌دار پرینترهای این شرکت منتشر کرده است و طبق آن، بهترین پرینترهای جوهرافشان و بهترین پرینترهای لیزری Brothers در این فهرست قرار دارند. راه‌حل ارائه‌شده توسط Brothers برای این مشکلات، استفاده از روش‌های دیگری مانند اتصال از طریق سیم یا اتصال بی‌سیم است.
منبع: zoomit.ir

محمدرضا جودکی

تهیه کننده خبر

کلید واژه ها: پرینتر ویندوز 11 کابل usb


نظر شما :