نرم افزار Solarwinds Kiwi Syslog Server ۹.۶.۳.۳

۱۵ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۱:۰۵ کد : ۱۹۹۰۶ اخبار آموزش فناوری اطلاعات
تعداد بازدید:۱۰۹
تهیه کننده خبر: ناصر رضایی
نرم افزار Solarwinds Kiwi Syslog Server ۹.۶.۳.۳

Solarwinds Kiwi Syslog Server – گزارش گیری یکی از مهمترین فرایند های مدیریت شبکه است و بررسی گزارش های ذخیره شده در مواقع بروز مشکلات ، راهنمای مناسبی جهت رفع مشکل می باشد . برای گزارش گیری در شبکه نرم افزار های متنوعی وجود دارد که بی شک محبوب ترین و معروفترین Syslog Server برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز، نرم افزار Solarwinds Kiwi Syslog Server می باشد. این نرم افزار محصول بی نظیر شرکت Solarwinds در دو نسخه رایگان و تجاری ارائه می شود. نسخه رایگان دارای امکانات محدودی می باشد به خصوص در زمینه اطلاع رسانی در مواقع بروز خطا به مدیران شبکه. syslog سرور یک نوع مخزن مرکزی برای لاگ برداری است که جهت متمرکز کردن مونیتورینگ دستگاه ها و سرورها استفاده می شود.وقتی که یک syslog سرور راه اندازی می کنید , دستگاه ها لاگ های خود را تحت شبکه به جای آنکه در فایل محلی ذخیره کنند یا بر روی صفحه نمایشگر به نمایش در آورند برای syslog سرور می فرستند. بعنوان مثال , روتر ها و سوییچ های سیسکو این لاگ ها را بر روی Console نمایش می دهند و از آنجایی که همیشه از این محیط استفاده نمی کنیم , پس نمی توانیم بسیاری از لاگ ها را مشاهده و در صورت لزوم مرور کنیم , بنابراین این لاگ ها را در محلی برای آنالیزهای آینده ذخیره و نگهداری می کنیم.
راهنمای کرک برنامه: بعد از نصب نرم افزار، فایل SolarWinds.Licensing.Framework.dll را در محل نصب برنامه کپی کنید و بر روی فایل موجود در آنجا OverWrite کنید. اگر سیستم پیام داد که فایل مورد نظر در حال استفاده می باشد و نمی تواند OverWrite شود، از طریق TaskManager پراسس های مربوط به kiwi syslog server را ببندید تا بتونید فایل رو overwrite کنید. بعد نرم افزار را باز کرده و به منوی Help رفته و Enter license details را انتخاب کنید. در پنجره ظاهر شده Manual Registration رو انتخاب کنید، Machine ID را کپی کنید و به Keygen بدهید تا فایل license را تولید کند و نهایتاً این فایل را به برنامه بدهید تا کار registration تمام شود.

 


نکته:  Keygen برای اجرا شدن به Microsoft .Net FrameWork 4 نیاز دارد. علاوه بر این نرم افزار شما نیاز به یک Analyzer مثل Sawmill دارید که Log ها را مرتب و دسته بندی کند.
تصاوری از محیط برنامه:
   


لینک دانلود برنامه:
دانلود نسخه 9.6.3
 

ناصر رضایی

تهیه کننده خبر

کلید واژه ها: گزارش گیری شبکه ویندوز سولارویندز


نظر شما :