برنامه دوره‌های آموزشی سه ماهۀ چهارم سال ۱۴۰۱ پژوهشکدۀ آمار اعلام شد

۰۷ دی ۱۴۰۱ | ۱۴:۰۲ کد : ۳۱۵۱۸ اخبار
تعداد بازدید:۲۰۱
تهیه کننده خبر: پریسا شوقی
بر اساس اعلام روابط‌ عمومی پژوهشکدۀ آمار، درسه ماهۀ چهارم سال ۱۴۰۱، تعداد ۱۰ دوره و کارگاه تخصصی از سوی واحد آموزش این پژوهشکده، برای علاقه‌مندان مباحث آماری برگزار خواهد شد.
برنامه دوره‌های آموزشی سه ماهۀ چهارم سال ۱۴۰۱ پژوهشکدۀ آمار اعلام شد

این دوره‌ها که به‌صورت مجازی برگزار می‌شوند، مجرّب‌ترین اساتید حوزه‌های تخصصی آماری، به ارائۀ مباحثی از قبیل:
 آمارگیری ثبتی‌مبنا (مقدماتی)، تهیه‌ی گزارش‌های آماری و دیداری‌سازی با Tableau، آشنایی با اینفوگرافیک و تصویرسازی (مقدماتی)، آشنایی با نرم‌افزار Eviews در تحلیل سری‌زمانی، آشنایی با اینفوگرافیک و تصویرسازی (پیشرفته)، آمارگیری ثبتی‌مبنا (پیشرفته)، کاربرد Excel در مدیریت داده‌ها، آموزش نرم‌افزار R (مقدماتی)، آموزش نرم‌افزار Spss (مقدماتی-پیشرفته) و آموزش نرم‌افزار R (پیشرفته) و ... می‌پردازند.
دانشجویان و اعضای هیئت علمی از تخفیف 30 درصدی جهت شرکت در این کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی برخوردار خواهند بود و در صورت موفقیت و کسب نمرۀ قبولی در آزمون پایان دوره، به شرکت‌کنندگان گواهینامۀ شرکت در دوره با مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور اعطا خواهد شد.
آموزش‌های تخصصی پژوهشکدۀ آمار از تاریخ 11 دی‌ماه 1401 آغاز خواهد شد و علاقه‌مندان، می‌توانند جهت آشنایی، ثبت نام در این کلاس‌ها و یا کسب اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن‌های 3-88630440داخلی (111و151) سرکار خانم شهبازی و ناظریان تماس حاصل فرمایید.

پریسا شوقی

تهیه کننده خبر

کلید واژه ها: دوره آموزشی آمار اینفوگرافیک تحلیل سری زمانی


نظر شما :