اطلاعیه نظام وظیفه مربوط به پذیرفته شدگان‎ ‎آزمون سراسری سال ۱۴۰۰‏

۰۴ مهر ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۳ کد : ۲۰۵۱۱ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۵۰۰۸
اطلاعیه نظام وظیفه مربوط به پذیرفته شدگان‎ ‎آزمون سراسری سال ۱۴۰۰‏

 

 1-دانشجویان مشمول جهت ثبت در خواست معافیت تحصیلی ابتدا باید کد سخا را از دفاتر پلیس +10 دریافت نمایند ( دانشجویانی که قبلا جهت دریافت معافیت دانش آموزی اقدام  نموده وکد سخا را دارند نیاز به مراجعه به دفاتر پلیس +10 ندارند )

 2-دانشجویان مشمولی که قبلا نسبت به دریافت معافیت دانش آموزی (پایه دوازدهم یا پیش دانشگاهی ) خود اقدام نکرده اند ابتدا باید  در  سامانه نظام وظیفه به ادرس services.epolice.ir نسبت به ثبت اطلاعات پایه دوازدهم یا پیش دانشگاهی  خود اقدام نماید .

 3- سپس نسبت به   ثبت درخواست معافیت  تحصیلی خود را  در سامانه نظام وظیفه به ادرس services.epolice.ir اقدام نمایند. جهت ورود به سامانه  کد کاربری شماره  ملی ورمز عبور کد سخا می باشد. ضمنا لازم است در ابتدا فیلم آموزشی که در اینجا بارگزاری شده است را به دقت مشادهده نموده وسپس نسبت به ثبت درخواست اقدام نمایید.

  4-در هنگام ورود به سامانه ابتدا شرایط عمومی سازمان وظیفه عمومی برای شما نمایش داده می شود که با تایید کردن آن وارد سامانه میشوید  وسپس  پس از وارد کردن اطلاعات شخصی در قسمت در خواست معافیت تحصیلی کد دانشگاه علوم پزشکی اراک(  کد625 )می باشد که با وارد کردن کد عنوان دانشگاه علوم پزشکی اراک را راحت پیدا میکنید  سپس در قسمت مقطع تحصیلی توجه نمایید که تمام مقاطع در دانشگاه علوم پزشکی اراک   عنوان پزشکی را باید داشته باشد بطور مثال اگر شما در رشته کارشناسی (لیسانس ) علوم آزمایشگاهی پذیرفته شده اید  در قسمت مقطع تحصیلی عنوان لیسانس پزشکی پیوسته را انتخاب میکنید  یا اگردر رشته دکترای پزشکی یا دندان پزشکی یا داروسازی پذیرفته شده اید در قسمت انتخاب مقطع تحصیلی باید عنوان دکترای پزشکی پیوسته را انتخاب کنید در مقطع کارشناسی ناپیوسته  باید عنوان کارشناسی ناپیوسته پزشکی انتخاب شود.

   توجه:  پس از ثبت درخواست گزینه بررسی ومشاهده را که در جلوی درخواست ثبت شده قرار دارد را کلیک کرده ونسبت به پرداخت مبلغ 170000 هزار ریال (معادل 17 هزار تومان)  از طریق سامانه فوق اقدام نمایید در صورت عدم پرداخت هزینه مذکور، در خواست شما جهت بررسی و صدورمجوز  معافیت موقت تحصیلی  در کاربر دانشگاه قابل مشاهده نخواهد شد  .

 

××× توجه توجه  دانشجویانی  مشمولی  که در   سال 1399 موفق به اخذ مد رک پایان دوره متوسطه دوم یا پیش دانشگاهی شده اند در صورتیکه در نیمسال دوم سال تحصیلی1401-1400 پذیرفته شده اند  حتما باید در  نیمسال اول (1400/7/1 ) درخواست معافیت تحصیلی خود را ثبت نمایند و در غیر این صورت مشمول وارد غیبت شده واز ادامه تحصیل محروم می گردد  مشمولان می توانند آخرین  وضعیت خود را ( از نظر مقررات مشمولین  نظام وظیفه ) از تلفن گویا 096480 دریافت نمایند

 2- پذیرفته شدگانی که از دانشگاه محل تحصیل قبلی خود انصراف داده اند ،باید هنگام ثبت درخواست معافیت تحصیلی خود در سامانه services.epolice.ir  اطلاعات مربوط به انصراف خود را نیز در سامانه وارد مذکور ثبت نمایند.

 3- پذیرفته شدگانی که دارای کارت معافیت و یا پایان خدمت می باشند تصویر کارت خود را اسکن نمایند

 4- پذیرفته شدگانی که سرباز می باشند باید برگه اشتغال به خدمت خود را اسکن نمایند و در خواست معافیت تحصیلی وایست خدمتی را در سامانه  services.epolice.ir  ثبت نمایند.

  مدارک لازم جهت نظام وظیفه  که باید اسکن گردد :

  1  تصویر مدرک پایان دوره پیش دانشگاهی

  2-  تصویر مدرک دیپلم

  3- تصویر مدرک پایان دوره دوم متوسطه

  4- تصویر کارت ملی

  5 – تصویر (کپی ) کارت معافیت  ویا پایان خدمت با سایر مدارک ثبت نامی به این دانشگاه ارسال گردد

  6- تصویر نامه انصراف از تحصیل پذیرفته شدگانی که از دانشگاه محل تحصیل قبلی خود انصراف داده اند. اسکن واصل نامه با سایر مدارک ثبت نامی به این دانشگاه ارسال گردد

  لازم به ذکر است مدارک مورد نیاز نظام وظیفه اسکن شود ودر سامانه بارگزاری شود وهمراه سایر مدارک به دانشگاه ارسال گردد .

 


( ۲۳ )

نظر شما :