اخبار

"مردان سالم، ایران قدرتمند و جوان"

شعار هفته سلامت مردان (۲۴ لغایت ۳۰ خردادماه ۱۴۰۳) روزشمار هفته: پنجشنبه: ۲۴ خرداد: پیشگیری و تشخیص به هنگام ناباروری در مردان جمعه: ۲۵ خرداد: سواد سلامت، فرزندآوری و سلامت مردان شنبه: ۲۶ خرداد: طب ایرانی و سلامت مردان یکشنبه: ۲۷ خرداد: مواجه شغلی و سلامت باروری در مردان دوشنبه: ۲۸ خرداد: سرطان های شایع مردان: معده، پروستات، مثانه سه شنبه: ۲۹ خرداد: کمردرد و بیماری های شغلی در مردان چهارشنبه: ۳۰ خرداد: حوادث جاده ای، از کار افتادگی و مرگ و میر مردان

ادامه مطلب

جلسه هماهنگی دوره های آموزشی پرسنل شهرداری

این جلسه به دبیری واحد بهداشت حرفه ای با حضور کارشناسان ستادی و پرسنل شهرداری در سالن جلسات مرکز بهداشت شهرستان اراک برگزار شد. این جلسه با محوریت ،موضوعات سلامت روانی اجتماعی، با هدف پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در این حوزه با پیگیری واحد بهداشت حرفه ای برگزار شد

ادامه مطلب

کمیته درون بخشی هفته سلامت مردان ایران گالری

این جلسه به دبیری واحد سلامت خانواده ،و باحضور حسینی رئیس مرکز و میری معاون و کارشناسان ستادی مرکز بهداشت شهرستان اراک برگزار شد شهبازی کارشناس واحد سلامت خانواده با شرح روز شمار این هفته که از تاریخ ۲۴ الی ۳۰ خرداد ماه است ، با شعار ملی: مردان سالم ایران قدرتمند جوان، عنوان کرد، توصیه های طب ایرانی برای سلامت مردان و تقویت قدرت باروری در مردان سالم در این هفته و برنامه است.در ادامه سید شهریار حسینی، با اشاره به سلامت مردان که موضوع مهمی است گفت: سلامت مردان موجب استحکام و ارتقای سلامت نیروی کار جامعه و توسعه کشور در رشد ،جوانی جمعیت، را در پی خواهد داشت و در آخر صافی کارشناس سلامت خانواده با شرح مطالب پیوست به روز شمار هفته سلامت مردان، برنامه ریزی های لازم و هماهنگی واحدهای ستادی برای هرچه بهتر انجام شدن این هفته را ارائه داد.

ادامه مطلب

برگزاری کارگاه طب ایرانی در سالن جلسات مرکز بهداشت شهرستان اراک گالری

کارگاه طب ایرانی باتدریس دکترصالحی وبرای گروه هدف، ماما،مراقبین سلامت،کارشناس تغذیه، وکارشناسان ستادی برگزار شد. در این کارگاه،دکتر صالحی با ارائه : پاور پوینت آموزشی، طب ایرانی و روش های تشخیص، روش های درمان و اثر طب ایرانی بر درمان بیماری ها، توسط تغذیه و نکات کلیدی و اولیه آن مطرح شد.

ادامه مطلب

مهمانسراهای دانشگاه علوم پزشکی

سهمیه استفاده از مهمانسراهای سراسر کشور و اقامتگاه های بومگردی استان مرکزی (گرکان ، وفس ، خورهه) در سامانه به آدرس: mihmansara.behdasht.gov.ir بارگذاری شده است. لذا مقتضی است همکاران محترم جهت مشاهده و استفاده از اقامتگاههای بومگردی به صفحه مذکور مراجعه و ثبت نام خود را انجام و پس از تائید مدیریت نسبت به رزرو اقدام نمایند. قابل ذکر است به جهت ارائه خدمات باکیفیت تر و در شان همکاران گرانقدر و همچنین جهت جلوگیری از سفرهای غیرضرور و حضور پرسنل محترم شاغل در شهرستان ها در ستاد دانشگاه، زین پس نیازی به مراجعه حضوری به ستاد دانشگاه نمیباشد و تمامی خدمات بصورت غیرحضوری و از طریق سامانه مذکور صورت می پذیرد. ضمناً خواهشمند است همکاران محترم نسبت به رعایت موارد ذیل اهتمام ورزند: ۱- رعایت شئونات اسلامی (رعایت حجاب اسلامی و ایرانی و اجرای قوانین و ضوابط پوشش مناسب اسلامی در محیط های مذکور) ۲- پرداخت وجه فقط از طریق مرورگر mozilla firefox در پایان یادآور میشود در صورت رزرو و پرداخت وجه و لغو سفر، هیچگونه وجهی قابل استرداد نمی باشد.

ادامه مطلب