اخبار

بازگشایی مدارس تا واکسیناسیون کامل دانش آموزان خلاف قوانین است

رییس مرکز بهداشت شهرستان اراک :بازگشایی مدارس تا واکسیناسیون کامل دانش آموزان خلاف قوانین است

رییس مرکز بهداشت شهرستان اراک، هرگونه بازگشایی و فعالیت حضوری در مدارس را خلاف قوانین برشمرد و هشدار داد که با خاطیان امر برخورد خواهد شد.

ادامه مطلب
۲۰ مهرماه؛ روز جهانی کاهش اثرات بلایای طبیعی
روز جهانی کاهش اثرات بلایای طبیعی

۲۰ مهرماه؛ روز جهانی کاهش اثرات بلایای طبیعی

بلایای طبیعی، به مجموعه‌ای از حوادث زیانبار گفته می‌شود، که منشاء انسانی ندارند. این حوادث معمولاً غیرقابل پیش‌بینی بوده و یا حداقل از مدتهای طولانی قبل نمی‌توان وقوع آنها را پیش‌بینی نمود.

ادامه مطلب
هفته سلامت روان ۱۸ الی ۲۴ مهر ۱۴۰۰
هفته سلامت روان ۱۸ الی ۲۴ مهر

هفته سلامت روان ۱۸ الی ۲۴ مهر ۱۴۰۰

سازمان جهانی بهداشت هر سال به مناسبت روز جهانی سلامتروان یک پیام اصلی را در راستای توجه هر چه بیشتر دولت ها، سیاستگذاران، ذینفعان، افراد کلیدی جامعه و جمعیت عمومی به موضوعات مرتبط با سلامتروان اعلام می دارد. بر همین اساس پیام در نظر گرفته شده برای سال۲۰۲۱ از سوی این سازمان، «سلامت روان برای همه: بیایید آن را به یک باور تبدیل کنیم » میباشد.

ادامه مطلب
هفته ملی کودک    ۱۶- ۲۲   مهر ۱۴۰۰
هفته ملی کودک

هفته ملی کودک ۱۶- ۲۲ مهر ۱۴۰۰

از آن جایی که وضعیت زندگی و رشد کودکان، یکی از نشانه‌های توان هر جامعه ای محسوب می گردد هیچ تلاشی ارزشمند تر از بخشیدن فردایی روشن به کودکان وجود ندارد . یقینا کودکان کشورمان می توانند در ساختن آینده ای بهتر و روشن تر یار و یاورمان باشد.

ادامه مطلب
کارمندانی که کارت واکسن نداشته باشند غیبت می خورند

استاندار مرکزی گفت: حضور کارمندان ادارات و دوایر دولتی بدون ارایه کارت واکسیناسیون ممنوع است.

به گزارش وب دا مرکزی، سید علی آقازاده در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا استان با تاکید بر غیبت خوردن کارمندانی که تاکنون واکسن نزده اند، گفت: واکسیناسیون کرونا برنامه اولویت‌دار کشور در ایجاد و بهبود ایمنی در برابر کووید ۱۹ است و هیچ فردی از گروه‌های سنی هدف نمی‌تواند در این راستا خود را مستثنی بداند.

ادامه مطلب