اخبار اسلایدی - آرشیو

تزریق ذز سوم واکسیناسیون  کرونا  وپیشگیری از شیوع سویه جدید کرونا (امیکرون )
تزریق ذز سوم واکسیناسیون کرونا

تزریق ذز سوم واکسیناسیون کرونا وپیشگیری از شیوع سویه جدید کرونا (امیکرون )

افرادی که بیشتر در معرض ابتلا به اومیکرون قرار دارند شامل افراد واکسن نزده ، مبتلایان به بیماریهای زمینه ای مانند دیابت و افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند میباشد

ادامه مطلب
گام ششم مبارزه با کرونا طرح شهید سلیمانی
گام ششم طرح شهید سلیمانی

گام ششم مبارزه با کرونا طرح شهید سلیمانی

مقام معظم رهبری : شبکه بهداشتی- درمانی خیلی مهم است و اگر آن‌طور که حدس می‌زنند و مکرر می‌گویند در برهه‌ای بازتولید این ویروس را داشته باشیم، این شبکه می‌تواند در مقابله با آن وضع کمک فراوانی کند طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا دارای پشتوانه‌ی علمی و همراه با انگیزه‌های دینی و جهادی و انسانی است. "بهره‌گیری از کمک نیروهای سازمان بسیج و داوطلب مردمی کمک بزرگی به رهایی کشور از این عارضه همه¬گیر خواهد کرد، انشاالله"

ادامه مطلب
دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی بر همه آزادگان عالم تسلیت باد.
شهادت قاسم سلیمانی بر همه آزادگان عالم تسلیت

دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی بر همه آزادگان عالم تسلیت باد.

سردار سپهبد قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس ایران بامداد جمعه سوم ژانویه ۲۰۲۰ (۱۳ دی‌ماه ۱۳۹۸) در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی بغداد هدف حمله پهپاد قرار گرفت و به شهادت رسید. در این حمله یکی از فرماندهان گروه شبه‌نظامی حشد الشعبی، ابو مهدی مهندس، نیز شهید شد.

ادامه مطلب
اولین سالگرد رحلت مصباح معرفت ،آیت بصیرت و شکوه حکمت آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی
اولین سالگرد ارتحال آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی

اولین سالگرد رحلت مصباح معرفت ،آیت بصیرت و شکوه حکمت آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی گالری

مرحوم آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی عضو فقید مجلس خبرگان رهبری، رییس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به دلیل بیماری ۱۲ دی سال ۱۳۹۹ دارفانی را وداع گفت و پیکر مطهرش پس از تشییع باشکوه در شهرهای تهران، مشهد و قم در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) در قم به خاک سپرده شد.

ادامه مطلب
روز ایمنی در برابر زلزله
۵ دی روز ایمنی در برابر زلزله

روز ایمنی در برابر زلزله

بنا بر تصمیم شورایعالی انقلاب فرهنگی، روز ۵ دی " و سالروز زلزله بم" روز ملّی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی" نامیده شده است . با شعار :"همکاری همه جانبه دستگاههای اجرایی ملی و محلی با مردم برای کاهش ریسک بلایا"

ادامه مطلب