پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات به ‌مناسبت روز جهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۵:۰۷ کد : ۹۴۳۴ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۲۸
به مناسبت روز جهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی، دکتر بابک نامغ مدیر شبکه بهداشت و درمان با صدور پیام تبریکی این روز را به فعالان عرصه ارتباطات حوزه سلامت تبریک و تهنیت گفت.
پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات به ‌مناسبت روز جهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی

متن پیام به شرح زیر می باشد:
 
{ به نام خدا }
 
تحولات شگرف و خیره‌کننده فناوری‌های نوین عرصه ارتباطات و رشد چشم‌گیر تکنولوژی‌های ارتباط جمعی در جهان کنونی باعث کوچک شدن مکان و نزدیکی انسان‌ها به یکدیگر شده است. نقش مؤثر و سازنده ارتباطات در رشد و تحول همه‌جانبه‌ جوامع به وسیله اطلاع‌رسانی شفاف و آگاهانه با تکیه‌ بر عنصر اخلاق و واقعیت از نیازهای جامعه‌ی امروز ماست. 
روابط عمومی‌ها نیز به عنوان یکی از مهم ترین کانون‌های برقراری ارتباط دوجانبه در حوزه‌های درون سازمانی و فرا سازمانی نقشی مهم و ارزنده در اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به مخاطبان بر عهده خواهند داشت.
بی‌تردید در عصر حاضر یکی از شاخص‌های مدیریت افکار در سازمان‌ها برخورداری از یک روابط عمومی پویا و کارآمد است، این‌گونه روابط عمومی‌ها از طریق استراتژی مؤثر ارتباطی می‌توانند مشارکت و اعتماد همگان را نسبت به سازمان خود برانگیزاند. روابط عمومی به عنوان کانون‌های انتقال، انتشار و بازتاب‌دهنده اخبار و اطلاعات نقش مؤثر و حیاتی در پویایی و سرزندگی سازمان خود را به عهده خواهد داشت.
 به هر حال نهاد روابط عمومی از طریق بهبود عملکرد منابع انسانی به وسیله نیروی انگیزشی مانند دانش و مهارت و ابزارهای نوین اطلاع‌رسانی می‌تواند ساختار خود را بهبود بخشد و یک حرکت روبه رشد در نظام ارتباطی سازمان ایجاد نماید.
روز ارتباطات و روابط عمومی فرصت مغتنمی برای قدردانی از دست‌اندرکاران کوشا و متعهد این عرصه که با مشارکت، همدلی و همفکری جایگاه این حرفه را نسبت به گذشته بهبود بخشیدند، است و این روز ارزشمند را به همه سفیران سخت‌کوش و پرتلاش دنیای ارتباطات و اطلاع‌رسانی به ویژه روابط عمومی فعال و کوشا شبکه بهداشت و درمان،مرکز بهداشت و بیمارستان امام خمینی شهرستان محلات تبریک عرض می نمایم.
 
دکتر بابک نامغ
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات
 

کلید واژه ها: پیام تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات


نظر شما :