معاونت بهداشتی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک

شروع فعالیت های آموزشی مدارس در سه گروه

۰۵ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۵:۵۹ کد : ۱۴۷۳۸ اصلی معاونت بهداشتی
تعداد بازدید:۴۶۳
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: مدارس در سه گروه مجاز می توانند فعالیت های آموزشی خود را شروع نمایند.
شروع فعالیت های آموزشی مدارس در سه گروه

به گزارش روابط عمومی، دکتر علی علیمحمدی افزود: گروه اول مدارس روستایی هستند که امکان دسترسی به اینترنت و شبکه شاد را نداشته، به این مدارس مجوز داده شده که در راستای هماهنگی که بین فرمانداران و رییس شبکه بهداشت و رییس آموزش و پرورش شهرستان انجام می شود و با هماهنگی کامل این مدارس و با رعایت پروتکل های بهداشتی و محدودیت تعداد دانش آموزان خدمات آموزشی را ارائه دهند.

وی اظهار داشت: در شهرهایی که در وضعیت آبی قرار دارند، مدارس زیر ۵۰ نفر دانش آموز می توانند به صورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی فعالیت داشته باشند.

وی تاکید کرد: در پایه های اول و دوم ابتدایی حضور دانش‌آموزان به صورت اختیاری بوده و محدودیت کلاس ها باید زیر ۱۰ نفر باشد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک خاطرنشان کرد: برای گروه های فنی حرفه ای نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حداکثر ۱۰ دانش آموز امکان فعالیت میسر است.

وی گفت: چک لیست هایی مربوط به خود ارزیابی و مواردی که از طرف وزارت بهداشت ابلاغ شده، به همکاران آموزش و پرورش اعلام شده و دوستان باید در مدارس این موارد را رعایت نمایند.

دکتر علیمحمدی در پایان بیان کرد: در هفته اول که از امروز شروع شده است خود ارزیابی صورت می‌گیرد و مدارس باید با توجه به فرایندها و پایش هایی که در چک لیست ها عنوان و تعریف شده، موارد نقض را برطرف نموده تا منعی برای ارائه خدمات آموزشی نباشد.

کلید واژه ها: معاون بهداشتی شبکه شاد


نظر شما :