در هفته های آینده از بحران فاز چهارم بیماری کرونا عبور خواهیم کرد.

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۲۳:۴۹ کد : ۱۶۹۹۷ اصلی معاونت بهداشتی
تعداد بازدید:۴۲۲
علیمحمدی گفت: پیش بینی می شود با رعایت پروتکل ها توسط همه مردم و اقشار جامعه و تلاش و هم افزایی بیشتر مسئولین در سطح استان بتوانیم در هفته های آینده از بحران فاز چهارم بیماری کرونا عبور کنیم.
در هفته های آینده از بحران فاز چهارم بیماری کرونا عبور خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت استان مرکزی؛ علی علیمحمدی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک در نشست ویدئو کنفرانسی قرارگاه بهداشتی و درمانی امام رضا(ع) با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین و دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت گفت: بسیج و سپاه از ابتدای شیوع بیماری در کنار دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمان بوده و بسیجیان توانسته اند با نقش آفرینی های گسترده بسیاری از خلاء ها را جبران کنند.

علیمحمدی اظهار کرد: گام پنجم طرح شهید سلیمانی به مراتب با قوت تر از گذشته با نقش آفرینی بسیجیان و مراکز بهداشت ادامه پیدا خواهد کرد و البته در این گام خدمات و اقدامات گسترده تر خواهد شد.

وی افزود: در اجرای واکسیناسیون عمومی قطعا از ظرفیت ها و توانمندی های بسیج و سپاه استفاده خواهیم کرد چراکه بسیج علاوه بر کارکردهای مختلف توانمندی های بسیار خوبی دارد که قطعا از آنها استفاده خواهیم کرد.

معاون دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: خوشبختانه در هفته جاری ازنظر ابتلاء به بیماری به وضعیت ثبات رسیده ایم ولی متاسفانه میزان مرگ و میر با توجه به بستری های هفته های گذشته همچنان بالا است.

وی خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود با رعایت پروتکل ها توسط همه مردم و اقشار جامعه و تلاش و هم افزایی بیشتر مسئولین در سطح استان بتوانیم در هفته های آینده از بحران فاز چهارم بیماری کرونا عبور کنیم.

کلید واژه ها: معاون بهداشت واکسیناسیون عمومی


نظر شما :