اخبار

داوری آثار جشنواره بین‌المللی سیمرغ ادامه دارد/ اسامی برگزیدگان مرحله نهایی پایان تابستان اعلام می‌شود

داوری آثار جشنواره بین‌المللی سیمرغ ادامه دارد/ اسامی برگزیدگان مرحله نهایی پایان تابستان اعلام می‌شود جدید

دبیرخانه دائم جشنواره سیمرغ طی اطلاعیه‌ای عنوان کرد که با توجه به حجم آثار ارسالی و نیز تحویل فیزیکی آثار در بخش‌های مختلف توسط دانشگاهیان و عموم مردم ارزیابی آثار جشنواره در مرحله داوری همچنان ادامه دارد.

ادامه مطلب
روز جهانی شیر مادر گرامی باد

روز جهانی شیر مادر گرامی باد جدید

اول آگوست بنام روز جهانی شیر مادر نامگذاری شده است و در کشورهای مختلف جهان گرامی داشته می شود. هدف از نامگذاری این روز، تشویق مادران به تغذیه فرزندان خود از این موهبت الهی است.

ادامه مطلب
نتایج اولیه آزمون دستیاری ۱۴۰۰ منتشر شد/۱۲ هزار و ۶۰۱ نفر در این آزمون ثبت نام کردند

نتایج اولیه آزمون دستیاری ۱۴۰۰ منتشر شد/۱۲ هزار و ۶۰۱ نفر در این آزمون ثبت نام کردند جدید

نتایج اولیه چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی به صورت کارنامه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد. تعداد کل داوطلبان این آزمون، ۱۲ هزار و ۶۰۱ نفر بود. همچنین تعداد داوطلبان مجاز به انتخاب رشته محل، ۷ هزار و ۳۹۴ نفر هستند.

ادامه مطلب
نخستین کنگره بین‌المللی انجمن علمی دانشجویان رادیولوژی کشور به صورت مجازی برگزار می‌شود
انجمن علمی کشوری رادیولوژی با افتخار تقدیم میکند:

نخستین کنگره بین‌المللی انجمن علمی دانشجویان رادیولوژی کشور به صورت مجازی برگزار می‌شود جدید

نخستین کنگره بین‌المللی انجمن علمی دانشجویان رادیولوژی کشور به صورت مجازی طی روزهای اول تا سوم شهریور ماه برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب
روز جهانی اهداء خون گرامی باد

روز جهانی اهداء خون گرامی باد جدید

روز (۱۴ ژوئن) هر سال به نام روز جهانی اهدای خون (روز جهانی تقدیر از اهدا کنندگان خون) انتخاب شده‌است. در این روز از همت والا و فعالیت انسان دوستانه تمام کسانی که در زمینه اهدا و انتقال خون و نجات جان انسان‌ها تلاش می‌کنند، قدردانی می‌شود.

ادامه مطلب
میلاد با سعادت هفتمین نور آسمان ولایت امام موسی کاظم علیه السّلام را به محضر امام زمان ارواحنافداه و شیعیان آن حضرت تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.
زندگینامه امام موسی کاظم، امام هفتم شیعیان

میلاد با سعادت هفتمین نور آسمان ولایت امام موسی کاظم علیه السّلام را به محضر امام زمان ارواحنافداه و شیعیان آن حضرت تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم. جدید

امام موسی کاظم (ع) را به علت کنترل خشم خویش دربرابر بدرفتاری دیگران، کاظم و به دلیل عبادتِ بسیار، عبد صالح لقب داده اند. باب الحوائج هم از القاب اوست و مردم مدینه امام موسی کاظم (ع) را زَیْنُ المُجتَهدین( زینت تلاش گران) می نامیدند.

ادامه مطلب
☸️ جشنواره ملی عصر کرونائی
فراخوان جشنواره ملی «عصر کرونایی»

☸️ جشنواره ملی عصر کرونائی

جشنواره ملی «عصر کرونایی» در محورهای مختلف فرهنگی، علمی و مدیریتی در سطح مدیران، اساتید، کارمندان، صنعتگران و دانشجویان سراسر کشور برگزار می‌شود.

ادامه مطلب