فراخوان دانشجویان استعداد برتر کشور

۱۳ تیر ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۹ کد : ۱۲۷ اطلاعیه
تعداد بازدید:۲۸۱۵۴
با عنایت به آیین نامه حمایتی بنیاد ملی نخبگان، دانشگاه ها میتوانند از فعالیت های پژوهشی، آموزش و فن یاری دانشجویان صاحب استعداد برتر استفاده نماید.در همین راستا به منظور شناسایی مشمولین و بهره مندی آن دانشگاه ازاین تسهیلات، مقتضی است حداکثر تا تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ اطلاعات خود را در سامانه اطلاعاتی جدید این بنیاد (sina.bmn.ir) بارگزاری و درخواست خود را ثبت نمایند.

بنیاد ملی نخبگان بر اساس آیین نامه اعطای جایزه های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر، تسهیلات ویژه ای از قبیل راتبه دانشجویی ، اعتبار آموزش یاری ، اعتبار پژوهش یاری ، اعتبار فن یاری ، اعتبار توانمندی آموزشی ، اعتبار ارتباطات علمی و اعتبار توانمندی کارآفرینی را به دانشجویان مستعد دانشگاهها و پژوهشگاههای کشور اعطا میکند. شرایط بهرهمندی از این تسهیلات و مهمترین نکات آن به شرح زیر است:

1 .دانشجویان هر یک از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی وابسته کشور که واجد شرایط مذکور در شیوه نامه اعطای جایزه های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر در سال تحصیلی 98-1397(پیوست) هستند، میتوانند در این رقابت شرکت کنند.

2 .ثبت نام دانشجویان فعلی دانشگاهها از تاریخ 97/4/5 آغاز میشود و فرصت نهایی برای تکمیل پرونده و ارایه درخواست، پانزدهم مرداد ماه سال جاری است. ضروری است دانشجویان متقاضی اطلاعات خود را به همراه تصاویر مدارک مثبته، در سامانه اطلاعاتی بنیاد به نشانی sina.bmn.ir بارگزاری یا بروز رسانی کنند و پس از آن، حداکثر تا تاریخ 97/5/15 گزینه درخواست بررسی پرونده برای جایزه های تحصیلی را در بخش ثبت درخواستهای سامانه انتخاب کنند. شایان ذکر است این مهلت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

تذکر 1 .آخرین معدل تحصیلی متقاضیان، از دانشگاه محل تحصیل استعلام خواهد شد و در این خصوص نیازی به درج مدرک در سامانه نیست؛ اما برای معدل های مقاطع قبلی، لازم است مستندات در سامانه ثبت شود.

تذکر2 . زمان ثبت نام دانشجویان نو ورود در هر یک از مقاطع تحصیلی، مهر ماه سال جاری خواهد بود که اطلاعیه آن متعاقبا در وبگاه بنیاد درج خواهد شد.

3 .پس از بررسی پرونده ها و انتخاب برگزیدگان، نتایج از طریق سامانه مذکور به اطلاع متقاضیان خواهد رسید. ثبت اطلاعات ، بررسی پرونده و اعلام نتایج، صرفا از طریق سامانه سینا و به صورت الکترونیکی انجام میشود.

تذکر 3 . با توجه به این که سامانه سینا به تازگی راه اندازی شده است، بدیهی است مانند هر سامانه دیگری، در ابتدای کار با مشکلاتی مواجه خواهد شد که با صبوری و همراهی مخاطبان و نیز دریافت بازخورد های آنان، به تدریج مرتفع خواهند شد. از این رو خواهشمند است مشکلات ، نظرات و پیشنهادهای خود را در خصوص سامانه سینا، به نشانی . contact-us@bmn.ir  ارسال فرمایید .

 


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: بنیاد ملی نخبگان


( ۳ )