به صورت سرزده صورت گرفت؛

بازدید سرزده معاون غذا و دارو از داروخانه بیمارستان امیرکبیر اراک

۰۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۵ کد : ۱۳۰۶۴ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۸۴۸
دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو با همراهی دکتر گلابی مسئول دارویی بیمارستان امیرکبیر از داروخانه بستری و داروهای استوک در بخش های بستری بیمارستان بازدید بعمل آوردند.
بازدید سرزده معاون غذا و دارو از داروخانه بیمارستان امیرکبیر اراک

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک ،در راستای بررسی و نظارت بر نحوه ارائه خدمات به مردم و با توجه به انتقال بیماران هماتولوژی و انکولوژی به این بیمارستان، دکتر عباس علیمرادیان معاون غذا و دارو با همراهی دکتر گلابی مسئول دارویی بیمارستان به صورت سرزده در داروخانه های بسنتری و داروهای استوک در بخش های بستری این مرکز حضور و بازدید بعمل آوردند.

دکتر عباس علیمرادیان؛ معاون غذا و دارو دانشگاه  استان مرکزی ضمن گفتگو با مسئولین فنی داروخانه و با توجه به اینکه سه بخش از بیمارستان آیت ا... خوانساری به این بیمارستان انتقال داده  شده است بر تداوم و  خواستار خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم به خصوص بیماران سرطانی ، برنامه ریزی مناسب و اتخاذ تدابیر لازم به منظور پیشگیری از بروز کمبودهای احتمالی دارو و ملزومات پزشکی شد.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی با اشاره به وجود برخی از کمبودهای کشوری در حوزه دارو اظهار داشت: اینجانب روزانه وضعیت داروها و ملزومات مصرفی را بویژه در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه پایش و در صورت مشاهده و دریافت هرگزارش کمبودی، بلافاصله مراتب به سازمان غذا و دارو اعلام و جهت تامین در اسرع وقت، اقدامات لازم صورت خواهد پذیرفت.

شایان ذکر است: در این بازدید، وضعیت دارویی داروخانه و انبار، حضور مسئولین فنی، قیمت داروها، نحوه ارائه خدمات و مشاوره دارویی به مردم عزیز، ارائه فاکتور ممهور به مهر داروخانه و حاوی ریز قیمت اقلام دارویی فروخته شده و ... مورد بررسی قرار گرفت.
در آخراین بازدید صورتجلسه ای از مشکلات و کمبود های مالی و نیروهای انسانی تنظیم و مقرر شد به ریاست محترم دانشگاه ارائه گردد. تا در اسرع وقت این مشکلات رفع گردد.
انتهای پیام/
رسول غفاری

کلید واژه ها: بازدید سرزده از داروخانه ها بیمارستان امیرکبیر اراک


نظر شما :