اخبار

ریکال ۳ فرآورده دارویی اعلام شد گالری

سازمان غذا و دارو سه داروی، آمپول کلیندامایسین اکسیر با سری ساخت ۰۰۷۰۱۲۳، اسپری بینی آلوسالین سری ساخت ۲۳۶۵۰۹ و ۲۳۶۵۱۰، فرآورده گیاهی اخلاط ثلاثه ریکال اعلام کرد.

ادامه مطلب

پیشرفت ۳۰ درصدی انبار مکانیزه و استراتژیک دارویی استان مرکزی

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اراک به همراه مهندس شراهی مدیر مجتمع الغدیر از فرآیند اجرای ساخت انبار مکانیزه و استراتژیک دارویی استان مرکزی برای خرید متمرکز اقلام و ملزومات مورد نیاز مراکز درمانی در بحران بازدید کرد.

ادامه مطلب

لزوم آگاهی‌افزایی عمومی برای جلب همراهی مردم در مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت گالری

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اراک بر لزوم آگاهی‌افزایی عمومی برای جلب همراهی مردم در مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور تأکید کرد و گفت که تشدید نظارت ها ، بازرسی ها و نیز ایجاد شفافیت، برای ارائه دهندگان خدمات و مردم، اطمینان خاطر ایجاد می کند.

ادامه مطلب

بازدید کارشناسان قرارگاه احیای نان کامل استان های اصفهان و قم از روند تولید و عرضه نان کامل در اراک گالری

کارشناسان قرارگاه احیای نان کامل استان های اصفهان و قم با حضور در نانوایی‌های منتخب توزیع نان کامل در شهر اراک، از روند تولید و عرضه این نان سلامت محور بازدید و بر بهبود کیفیت نان در جامعه با هدف ارتقای سلامت عمومی تاکید کرد.

ادامه مطلب

دوره آموزشی ایمنی در محل کار و اطفاء حریق و نحوه استفاده از کپسولهای آتش نشانی گالری

دوره آموزشی ایمنی در محل کار و اطفاء حریق و نحوه استفاده از کپسولهای آتش نشانی به منظور بالا بردن سطح آگاهی کارشناسان معاونت غذا و دارو در زمینه پیشگیری، ایمنی و مقابله با آتش سوزی در معاونت غذا و دارو علوم پزشکی اراک برگزار گردید.

ادامه مطلب