اخبار

توسط معاونت غذا و دارو صورت گرفت؛

بازدید معاون غذا و دارو اراک از کارگاه تولیدی ماسک و لباس بهداشتی گل یاس پایگاه معصومیه ۱۸ سپاه روح لله جدید

دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو به همراه سرهنگ میر عباسی معاون بهداشت، امداد و درمان سپاه روح الله و دکتر تاجیک مدیر اداره نظارت معاونت از کارگاه تولیدی ماسک صلواتی و لباس بهداشتی گل یاس پایگاه معصومیه ۱۸ با همکاری بسبج سازندگی بازدید بعمل آوردند.

ادامه مطلب
معاون غذا و دارو اراک خبر داد؛

تداوم ارائه خدمات در ایام تعطیلات جدید

دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو اراک، از تداوم ارائه خدمات به همشهریان در ایام تعطیلات و آمادش بودن در روزهای بیماری کرونا ویروس خبر داد.

ادامه مطلب
توسط معاونت غذا و دارو اراک صورت گرفت؛

بازدید از یک شرکت دانش بنیان به منظور بررسی شرایط موجود برای تولید الکل اتانول

دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو به همراه دکترکمالی معاون آموزشی دانشگاه و مهندس غفاری کارشناس مسئول اداره نظارت بر مواد غذایی از یک واحد تولیدی دانش بنیان برای تولید الکل اتانول بازدید بعمل آوردند.

ادامه مطلب

پیشنهادهای برای سرگرم کردن کودکان در روزهای بحرانی کرونا

در این روزهای بحرانی تا می‌توانید پای صحبت‌های بچه ها بنشینید، به آنها توجه کرده و برایشان وقت بگذارید و با فراهم کردن فرصت بازی با آنها آرامش را به وجودشان بازگردانید و اطمینان دهید که همه چیز به زودی مرتب خواهد شد.

ادامه مطلب
معاون غذا و دارو اراک خبر داد:

اقدامات معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی تا پنجمین روز از بهار۹۹ و بیماری کرونا ویروس

از ابتدای اجرای طرح ستاد نوروزی و همزمانی با شیوع بیماری کرونا ویروس در ۲۵ اسفند ۹۸ تا ۵ فروردین ماه از مراکز دارویی (خصوصی و دولتی) بازدید و بازرسی به عمل آمده و جمعا ۴۲ مورد بازدید از داروخانه ها صورت گرفته که ۳۵ مورد از داروخانه های خصوصی و شبانه روزی و ۷ مورد از داروخانه های دولتی بوده است و در هیچ یک از مراکز دارویی مشکل دارویی مشاهده نگردید.

ادامه مطلب

اخلاق شهروندی برای لحظات بحرانی

به یک آرامش روحی برسید وقتی که توقع بهترین ها را نداشته باشید. با در نظر گرفتن بدترین احتمال ها کمی به خودتان مجال بیشتر در شرایط سخت کنونی بدهید. لحظات بحرانی و همه خطرات ناشناخته اش را به حداقل برسانید. آنقدر بترسید که حوصله تان از ترس، سر برود.

ادامه مطلب
معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی در ایام نوروز:

معاونت غذا و دارو آماده باش هستند

دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو خبر داد:کارشناسان معاونت غذا و دارو از ۲۵ اسفندماه ۹۸ تا ۲۰ فروردین ماه ۹۹ برای پاسخگویی و رفع مشکلات احتمالی مراکز در خصوص مبارزه با کروناویروس حضور دارند.

ادامه مطلب
در ایام تعطیلات نوروز ۹۹ صورت گرفت؛

بازدید نوروزی معاون غذا و دارو اراک از داروخانه بیمارستانهای حضرت ولیعصر(عج)و آیت ا... خوانساری

دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی بصورت سرزده از داروخانه های بیمارستانهای حضرت ولیصر(ع) و آیت ا... خوانساری از نزدیک از روند ارائه خدمات دارویی در ایام تعطیلات نوروز و بیماری ویروس کرونا بازدید بعمل آورد.

ادامه مطلب
در پیامی صورت گرفت؛

سلام بر مبعث/ آغاز رسالت ختم نبوت وظهور ارزش ها در صحنه حیات بشریت

معاون غذا و دارو اراک در پیامی منتشر کرد با بیان اینکه بعثتش آغاز و جلوهای زیبا از حکومت صالحان و بشارت مظلومان وحق پرستان شد از مسلمانان جهان خواست به این بهانه مقدس بار دیگر از فطرت خویش برانگیخته شوند.

ادامه مطلب

واکنش های کودکان، نونهالان و نوجوانان به استرس و اضطراب کرونا و بهترین کمک های والدین چیست؟

پرسش های این روز والدین این است که واکنش های کودکان، نونهالان و نوجوانان به استرس و اضطراب ناشی از انتشار کرونا ویروس چیست و بهترین کمک های والدین و مراقبین برای بهبود شرایط آن ها کدامند؟ دکتر بهنام بهراد، استادیار روانشناسی سلامت پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش از شبکه ملی استرس ترومایی کودکان (Nctsn- - ۲ مارچ ۲۰۲۰ ) تلخیصی کرده است که این برگردان به خانواده ها و والدین در مدیریت استرس کودکان کمک می کند.

ادامه مطلب