ایستادگی و خودباوری سوم خرداد را رقم زد

۰۳ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۲:۰۲ کد : ۱۷۵۰۴ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۴۶۶
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اراک با صدور پیامی فرا رسیدن یوم ا... سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.
ایستادگی و خودباوری سوم خرداد را رقم زد

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک،متن کامل پیام دکتر عباس علیمرادیان به شرح زیر است:

بسمه تعالی

تاریخ پر تلالو ایران عزیز اسلامی مشحون از رویدادها و واقعه‌های مهم و تاثیرگذاری است که برای همیشه در یادها و خاطره ها باقی می ماند لیکن یوم ا... سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر یکی از عالی ترین نمادهای ایستادگی و رادمردی ملتی است که در اوج مظلومیت در برابر قلدرمأبان تاریخ زمان خویش مردانه ایستاد و عزت و اقتدارش را در پرتو عنایت حضرت دوست و رهبری حکیمانه و شجاعانه امام راحل عظیم الشان(ره) به رخ کشید.
فتح خرمشهر، تابلو درخشان ایثار و نثار انسانهایی الهی است، که درس فداکاری و جانفشانی را از سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین(ع) آموخته و در مکتب عاشورایی و علوی قد کشیده بودند و با بهای خون پاک و مطهر خویش، صحنه‌های غرورآفرینی را رقم زدند.

 از همین منظر است که رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی(مدظله العالی) در این رابطه می فرمایند: حماسه فتح خرمشهر و عملیات عظیم بیت المقدس، در تاریخ این کشور، خواهد ماند..
اینجانب با گرامیداشت فرا رسیدن حماسه یوم الله سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر، یاد و خاطره همه شهیدان والا مقام هشت سال دفاع مقدس خصوصا سردار رشید اسلام، شهید محمد جهان آرا و همرزمان دلیرش را گرامی داشته و به مقام شامخ آنها ادای احترام می کنم.

موفقیت همگان را در پیمودن راه این سروهای بلند آزادی و کرامت از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

انتهای پیام/

رسول غفاری

کلید واژه ها: سالروز فتح خرمشهر معاون غذا و دارو اراک


نظر شما :