بازدید معاون غذا و دارو دانشگاه از شبکه بهداشت و درمان و داروخانه های خصوصی کمیجان

۱۷ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۸ کد : ۱۹۹۸۰ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۸۳۸
دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اراک در راستای بررسی وضعیت دارویی و غذایی، ضمن بازدید از شبکه بهداشت و درمان کمیجان و بررسی گزارش عملکرد این شبکه از داروخانه های دولتی و خصوصی این شهر نیز بازدید کرد.
بازدید معاون غذا و دارو دانشگاه از شبکه بهداشت و درمان و داروخانه های خصوصی کمیجان

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو؛ این بازدید پیرامون بررسی عملکرد و مسائل موجود در  شبکه بهداشت و درمان و داروخانه های خصوصی کمیجان با حضور دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو، دکتر بابایی مدیر شبکه و کارشناسان معاونت و شبکه کمیجان برگزار شد.

در ادامه سفر یکروزه، دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو به همراه دکتر علیمحمدی کارشناس دارویی معاونت به صورت سرزده در دو داروخانه روزانه حضور و بازدید بعمل آوردند.

دکتر عباس علیمرادیان؛ معاون غذا و دارو دانشگاه  استان مرکزی ضمن گفتگو با مسئولین فنی داروخانه ها و با توجه به اینکه داروخانه ها خط اول مقدم در مقابله با کووید_19 هستند بر تداوم و خواستار خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم به خصوص بیماران کرونایی ، برنامه ریزی مناسب و اتخاذ تدابیر لازم به منظور پیشگیری از بروز کمبودهای احتمالی دارو و ملزومات پزشکی شد.
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی با اشاره به وجود برخی از کمبودهای کشوری در حوزه دارو اظهار داشت: اینجانب روزانه وضعیت داروها و ملزومات مصرفی را بویژه در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه پایش و در صورت مشاهده و دریافت هرگزارش کمبودی، بلافاصله مراتب به سازمان غذا و دارو اعلام و جهت تامین در اسرع وقت، اقدامات لازم صورت خواهد پذیرفت.
شایان ذکر است: در این بازدید، وضعیت دارویی داروخانه ها و انبار، حضور مسئولین فنی، قیمت داروها، نحوه ارائه خدمات و مشاوره دارویی به مردم عزیز، ارائه فاکتور ممهور به مهر داروخانه و حاوی ریز قیمت اقلام دارویی فروخته شده و ... مورد بررسی قرار گرفت.
انتهای پیام/
رسول غفاری

کلید واژه ها: بازدید از داروخانه ها کمیجان دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو اراک


( ۱ )

نظر شما :