شبکه قاچاق دارو و واکسن کرونا در استان مرکزی توسط سازمان اطلاعات سپاه منهدم شد

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۷:۴۸ کد : ۲۰۲۳۱ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۵۹۰
شبکه قاچاق دارو و واکسن کرونا در استان مرکزی توسط سربازان گمنام امام‌زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان کشف و منهدم شد.
شبکه قاچاق دارو و واکسن کرونا در استان مرکزی توسط سازمان اطلاعات سپاه منهدم شد

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک، با تلاش شبانه‌روزی پاسداران گمنام امام زمان(عج) سپاه روح‌الله استان مرکزی، شبکه قاچاق دارو و واکسن کرونا در استان مرکزی کشف شد و با هماهنگی مرجع قضایی مورد ضربه قرار گرفت.

روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی دقایقی پیش با انتشار بیانیه‌ای با اشاره به شناسایی شبکه قاچاق دارو و واکسن کرونا در استان مرکزی توسط سازمان اطلاعات سپاه استان مرکزی اعلام کرد: متأسفانه علی‌رغم وجود حجم زیاد واکسن‌های متعدد و رایگان در کشور یکی از سودجویان که لیدر جریان سیاسی خاص در استان مرکزی است با فریب افکار عمومی اقدام به فروش واکسن‌های قاچاق تا قیمت 51 میلیون تومان نموده است.

این شبکه با هوشیاری دستگاه‌های امنیتی از اهداف خود ناکام مانده است بنابراین برای اعضای آن به‌دلیل تهدید سلامت عمومی در مراجع قضایی استان پرونده‌ای تشکیل شده است و در دست رسیدگی می‌باشد.

روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی در این اطلاعیه خاطرنشان کرده است: از هم‌استانی‌های عزیز تقاضا می‌شود صرفاً ملزومات بهداشتی و درمانی را از مراکز قانونی تهیه نمایند و فریب تبلیغات افراد سودجو را نخورند بنابراین در صورت مشاهده این‌گونه موارد گزارش آن را از طریق شماره تلفن 114 به ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه منعکس نمایند.

کلید واژه ها: انهدام شبکه قاچاق دارو و واکسن کرونا معاون غذا و دارو اراک


نظر شما :