معاون غذا و دارو اراک:

پیام تبریک معاون غذا و دارو اراک به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار

۲۰ دی ۱۳۹۷ | ۱۴:۲۳ کد : ۲۴۴۰ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۷۰۸
دکتر دلاور: بی تردید پرستار واژه ای است به گستره مهربانی ، عطوفت و مظهر پایبندی به خصایص والای انسانی که در شرایط سخت و طاقت فرسا با آرامشی وصف ناپذیر،روح امید و زندگی را به بیماران می بخشد.
پیام تبریک معاون غذا و دارو اراک به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک،به مناسبت فرا رسیدن پنجم جمادی الاول و سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب(س)دخت امیر مومنان (ع) و روز پرستار دکتر مصطفی دلاور پیامی این روز فرخنده را به عموم مردم ایران و جامعه پرستاران به ویژه پرستاران حوزه دانشگاه علوم پزشکی ومعاونت غذا و دارو تبریک گفت.

 متن این پیام به شرح زیر است

 

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا

و هـر کـس نفسی را زنـده کـنـد گویا همه مردم را زنده کرده است

بسمه تعالی

ولادت با سعادت مظهر صبر بر مصائب و شجاعت در مقابل ظالمان و تجسم عینی علم و عفاف حضرت زینب کبری(س)، پیام آور واقعه عاشورا و روز پرستار را به عموم مردم ایران و همه دلدادگان آزادگی و پیروی از حق به ویژه پرستاران دلسوز و گرامی تبریک و تهنیت می گویم و برای اعضای جامعه پرستاری کشور به خصوص پرستاران حوزه دانشگاه علوم پزشکی و معاونت غذا و دارو آرزوی موفقیت روزافزون دارم.
بی تردید پرستار واژه ای است به گستره مهربانی ، عطوفت و مظهر پایبندی به خصایص والای انسانی  که در شرایط سخت و طاقت فرسا با آرامشی وصف ناپذیر،روح امید و زندگی را به بیماران می بخشد. مسلما برخورداری از چنین ویژگی خداپسندانه ای مصداق بارز فداکاری انسانهای مومن و انسان دوستی است که در مقام عمل عاشقانه نوع دوستی را معنا می کنند.
ضرورت دارد بیش از پیش این گمنامان عرصه سلامت جامعه مورد توجه قرار گیرند و مایه مباهات است که علوم پزشکی در عرصه پرورش پرستاران متعهد و ارایه خدمات به سلامت کشور حضوری مثمر ثمر دارد.
اینجانب بار دیگر ولادت دخت گرانمایه امیر مومنان علی(ع) را گرامی می دارم و توفیق روز افزون پرستاران بی ادعا به ویژه جامعه پرستاری دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی  را از خداوند منان مسالت می کنم و امیدوارم این عزیزان با استعانت از الگوی خود، حضرت زینب کبری (س) در تمام مراحل زندگی موفق و کامیاب باشند.

انتهای پیام/

رسول غفاری

کلید واژه ها: ولادت حضرت زینب (س) دکتر دلاور


( ۱ )

نظر شما :