افتتاح کارخانه داروسازی در ساوه

۲۸ تیر ۱۴۰۱ | ۱۰:۲۱ کد : ۲۷۸۹۷ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۸۲۴
یک شرکت تولید دارو در منطقه ویژه اقتصادی کاوه به بهره برداری رسید.
افتتاح کارخانه داروسازی در ساوه

در مراسمی با حضور مسئولان  یک شرکت تولید دارو در منطقه ویژه اقتصادی کاوه شهرستان ساوه با دو خط تولید در زمینه تهیه انواع قرص‌ها و شربت‌ها و با سرمایه گذاری ۲۰ میلیون یورو به بهره برداری رسید.

دکتر مهدوی مدیر عامل این شرکت دارویی گفت: محصول خطوط تولید این شرکت به لحاظ ارتباط کامل با جان انسان ها، از آخرین دانش، پیچیدگی‌ها و الزامات صنعت دارو سازی برخوردار است.

مهدوی گفت: این شرکت برای توسعه خطوط و تولید دارو‌های ضدسرطانی، هدفگذاری شده و تعداد اشتغال ایجاد شده تا ۲۰۰ نفر در دو شیف کاری افزایش داده می‌شود.

فداکار مدیر کارخانه هم گفت: ظرفیت تولید محصولات جامد در این مجموعه بالغ بر ۲ میلیارد عدد و در خط شربت، حدودا ۱۰ میلیون باتل در سال برای درمان بیماری‌های قلبی، عروقی و اعصاب و روان و مکمل‌های غذایی است.

فداکار گفت: خطوط تولید از پیشرفه‌ترین تکنولوژی روز دنیا و مطابق با جی ان پی GNP، استفاده شده است و کاهش مصرف انرژی، جلوگیری از الودگی هوا و بهره گیری از دستگاه‌های تمام اتوماتیک از مزیت‌های خطوط تولید در این شرکت است.


حجت الاسلام سبزی هم در مراسم بهره برداری از این شرکت داروسازی در منطقه ویژه اقتصادی کاوه گفت: تحرک و پویایی صنعت با استقرار شرکت‌های دانش سرعت می‌گیرد و استفاده از ظرفیت‌های ساوه و زرندیه می‌تواند به عنوان پایلوت تحقق شعار سال مدنظ قرار گیرد.


با راه اندازی این شرکت داروسازی، سالانه از خروج ده میلیون ارز از کشور جلوگیری خواهد شد.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس گفت: تامین زیرساخت‌های لازم سرمایه گذاری می‌تواند به تحقق شعار سال کمک دو چندانی نماید

کلید واژه ها: افتتاح کارخانه داروسازی در ساوه


( ۱۱ )

نظر شما :