روز کارمند تجلیل از انسان های شایسته ‌ای است که هدف شان خدمت به مردم است

۰۴ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۷:۳۸ کد : ۲۸۸۳۷ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۵۳۷
دکتر علیمرادیان؛ معاون غذا و دارو اراک گفت: روز کارمند تجلیل از انسان های شایسته ‌ای است که هدف شان خدمت به مردم است.
روز کارمند تجلیل از انسان های شایسته ‌ای است که هدف شان خدمت به مردم است

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو؛ دکتر عباس علیمرادیان؛ در پیامی به مناسبت روز کارمند گفت: روز کارمند، تجلیل از انسان های شایسته ‌ای است که هدف شان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است.

متن پیام معاون غذا و دارو به شرح ذیل است:
محیط کارمندی، محیط شرافت، پاکدامنی و محیط کار برای اسلام و مسلمین است. مقام معظم رهبری" (مدظله العالی)
 فرارسیدن هفته دولت که مقارن است با گرامی داشت ایام شهادت شهیدان رجائی و باهنر، یادآور حماسه آفرینی مردانی می باشد که خدمت به مردم به ویژه اقشار محروم و ضعیف جامعه را سرلوحه کار خود قرار داده و برگ زرّینی بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه خدمت رسانی بی منّت و خالصانه به مردم شریف ایران افزوده اند.
 روز کارمند، تجلیل از انسان های شایسته ‌ای است که هدف شان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است. آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره های زندگی، رفع مشکلات و ایجاد آرامش برای اقشار مختلف جامعه است.
اینجانب این روز گرامی را به یکایک همکاران خدوم حوزه سلامت که به عنوان طلایه داران خدمت رسانی در عرصه نظام سلامت کشور به هم میهنان ایران اسلامی می باشند، تبریک و تهنیت عرض نموده و سعادت روزافزون شما را در مسیر خدمت هر چه بیشتر به بیمه شدگان عزیز که خشنودی پروردگار متعال را به دنبال خواهد داشت، از درگاه یگانه عالم امکان خواستارم.

کلید واژه ها: پیام تبریک روز کارمند معاون غذا و دارو اراک دکتر علیمرادیان


نظر شما :