برگزاری بیست و یکمین کمیسیون صدور پروانه های بهداشتی و واحد های تولیدی غذایی و بهداشتی/ تجلیل از اعضاء کمیسیون به مناسبت روز جهانی غذا

۲۵ مهر ۱۴۰۱ | ۱۴:۴۷ کد : ۲۹۸۹۱ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۳۱
جلسه‌ای با هدف بررسی صدور پروانه ساخت، صدور پروانه مسئول فنی و ابطال پروانه ساخت، بررسی نقشه و اتخاذ تصمیم در مورد آن‌ها برگزار و از اعضاء کمیسیون به مناسبت گرامیداشت روز جهانی غذا تقدیر شد.
برگزاری بیست و یکمین کمیسیون صدور پروانه های بهداشتی و واحد های تولیدی غذایی و بهداشتی/ تجلیل از اعضاء کمیسیون به مناسبت روز جهانی غذا

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک؛ دکتر عباس علیمرادیان معاون غذا و دارو بیان کرد: هدف از برگزاری این جلسه صدور پروانه‌های ساخت و تعیین تکلیف در خصوص موارد مطرح‌شده دانست و به همراه سایر اعضا کمیته به بررسی پرونده‌ها پرداختند.

در بیست و یکمین نشست که باهدف صدور پروانه ساخت، صدور پروانه مسئول فنی و ابطال پروانه ساخت، بررسی نقشه و اتخاذ تصمیم در مورد آن‌ها برگزارمی شود؛ در ۲۵ پرونده، تعدادی پرونده صدور پروانه ساخت مطرح و موافقت شد و چند مورد  تمدید و اصلاح پروانه مسئول فنی مطرح و موافقت شد. تعدادی مورد نقشه و استعلام جهاد کشاورزی و چند موضوع مورد بررسی و مورد موافقت قرار گرفت.

توضیح اینکه کمیسیون بررسی و صدور پروانه‌های بهداشتی واحدهای تحت پوشش معـاونت غـذا و دارو دانشگـاه علـوم پزشکی اراک بـا حضـور دکتر عباس علیمرادیان معاون غذا و دارو، مهندس گلستانی سرپرست اداره نظارت بر مواد غذایی آرایشی و بهداشتی و دیگراعضای کمیسیون در محل  دفتر معاونت غذا و دارو برگزار شد.
همچین به مناسبت ۲۴ مهرماه, روز جهانی غذا از اعضا کمیسیون تقدیر شد.
انتهای پیام/

کلید واژه ها: کمیسیون فنی_تخصصی صدور پروانه های بهداشتی تقدیر و تجلیل


نظر شما :