بازدید سرزده و شبانه معاون غذا و دارو از داروخانه های خصوصی

۲۶ مهر ۱۴۰۱ | ۰۸:۱۰ کد : ۲۹۹۰۰ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۶۳
در راستای ارزیابی عملکرد، بررسی وضعیت موجودی دارو، چگونگی ارائه خدمات دارویی به عموم مردم و حضور فعال مسئول فنی معاون غذا و دارو به صورت سرزده و شبانه، از روند خدمت رسانی داروخانه های خصوصی بازدید کرد.
بازدید سرزده و شبانه معاون غذا و دارو از داروخانه های خصوصی

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو ،در راستای بررسی و نظارت بر نحوه ارائه خدمات به مردم ، دکتر عباس علیمرادیان معاون غذا و دارو دانشگاه استان مرکزی به صورت سرزده در داروخانه های خصوصی حضور و از این مراکز بازدید بعمل آوردند.

دکتر عباس علیمرادیان؛ معاون غذا و دارو دانشگاه  استان مرکزی ضمن گفتگو با مدیران مراکز درمانی، مسئولین فنی داروخانه ها بر تداوم حرکت مجموعه دانشگاه به سوی تحقق اقتصاد مقاومتی تاکید و خواستار خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم ، برنامه ریزی مناسب و اتخاذ تدابیر لازم به منظور پیشگیری از بروز کمبودهای احتمالی دارو و ملزومات پزشکی شد.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی با اشاره به وجود برخی از کمبودهای کشوری در حوزه دارو اظهار داشت: اینجانب روزانه وضعیت داروها و ملزومات مصرفی را بویژه در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه پایش و در صورت مشاهده و دریافت هرگزارش کمبودی، بلافاصله مراتب به سازمان غذا و دارو اعلام و جهت تامین در اسرع وقت، اقدامات لازم صورت خواهد پذیرفت.

شایان ذکر است: در این بازدید، وضعیت دارویی داروخانه ها، حضور مسئولین فنی، قیمت داروها، نحوه ارائه خدمات و مشاوره دارویی به مردم عزیز، ارائه فاکتور ممهور به مهر داروخانه و حاوی ریز قیمت اقلام دارویی فروخته شده و ... مورد بررسی قرار گرفت.
انتهای پیام/

کلید واژه ها: بازدید سرزده از داروخانه ها معاون غذا و دارو اراک


نظر شما :