وام ۵۰ میلیون تومانی به بیماران خاص استان مرکزی پرداخت می‌شود

۲۶ مهر ۱۴۰۱ | ۰۹:۵۳ کد : ۲۹۹۱۰ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۳۶۵۴
بیماران خاص متقاضی در استان مرکزی برای دریافت وام به شعب هلال احمر مراجعه کنند.
وام ۵۰ میلیون تومانی به بیماران خاص استان مرکزی پرداخت می‌شود

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک؛ علیرضا شهرجردی سرپرست جمعیت هلال احمر استان مرکزی با اشاره به طرح کشوری اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ۵۰ میلیون تومانی به بیماران خاص و صعب العلاج گفت: متقاضیان واجد شرایط برای دریافت وام به شعب جمعیت هلال احمر استان مراجعه کنند.

شهرجردی افزود: پس از تایید پزشک معتمد جمعیت هلال احمر و احراز هویت افراد مدارک به کمیته بررسی شامل سرپرست جمعیت هلال احمر، معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر، خزانه‌دار، معاون درمان و توانبخشی و حراست جمعیت در استان ارسال می‌شود.

او اضافه کرد: بررسی مدارک در کمیته مورد نظر در زمان کمتر از یک ماه انجام شده و پس از تائید فرد به بانک عامل جهت دریافت تسهیلات با کارمزد چهار درصد در اقساط ۳۶ ماهه معرفی می‌شود.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان مرکزی بیان کرد: ارائه صورت‌حساب پرداخت شده از سوی بیمار در بیمارستان، ارائه گواهی پزشک دال بر بیماری و مدارک شناسایی معتبر از مواردی است که باید از سوی متقاضیان به کمیته بررسی ارائه شود.

او ادامه داد: امسال ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار از سوی بانک مهر ایران جهت اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به بیماران نیازمند صعب‌العلاج و مسری درنظر گرفته شده است.

کلید واژه ها: تسهیلات به بیماران خاص


( ۷۴ )

نظر شما :