معاون غذا و دارو اراک:

آمادگی کامل معاونت غذا و دارو اراک در ایام نوروز

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۲۱:۰۴ کد : ۳۲۳۲ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۴۷۴
دکتر علیمرادیان/بمنظور ارایه خدمات بهتر معاونت غذا و دارو در این ایام با بکارگیری تمام توان خود بر امور داروخانه ها و تولیدات مواد غذایی ،تجهیزات پزشکی نظارت کامل دارد.
آمادگی کامل معاونت غذا و دارو اراک در ایام نوروز

 به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک ، دکتر عباس علیمرادیان معاون غذا و دارو اراک از آمادگی کامل این معاونت در ایام نوروز خبر داد و افزود: معاونت غذا و دارو در این ایام با بکارگیری تمام توان خود بر امور داروخانه ها و تولیدات مواد غذایی نظارت کامل دارد. 
دکتر علیمرادیان با بیان اینکه کشیک روزهای تعطیل این معاونت از روز 25 اسفندماه آغاز و تا 15 فروردین ماه سال 97 ادامه خواهد داشت، بیان کرد:در این ایام زمانی که شکایتی به اطلاع معاونت غذاودارو رسانده شود اقدامات لازم جهت بررسی و رفع مشکل انجام خواهد شد.
معاون غذا و دارو اراک همچنین از توزیع تعداد 5000 هزار بسته اطلاع رسانی نوروزی به مسافران خبر داد و گفت: در این بسته ها که در مبادی ورودی شهر توزیع می شود، اطلاعاتی از قبیل نشانی و مشخصات داروخانه ها،توصیه های دارویی ،غذایی، راههای شناسایی محصولات سلامت محور از طریق برچسب رهگیری و کنترل اصالت کالاهای سلامت محور، مرکز اطلاع رسانی دارو ها و سموم گنجانده شده است. 
دکترعلیمرادیان ادامه داد:داروخانه های بیمارستانهای تابعه نیز با پیش بینی و تامین داروهای مورد نیز بصورت شبانه روزی فعال میباشند.

وی همچنین اعلام کرد: آزمایشگاه کنترل کیفی مواد غذایی در این معاونت آماده انجام آزمایشهای لازم بر روی مواد غذایی است. 
وی در پایان گفت: هموطنان میتوانند با سامانه تلفنی 190 جهت مشاوره و اطلاع رسانی داروها و سموم و با شماره های ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه علوم پزشکی 0863368440 جهت گزارشات و ارائه راهنمایی در حوزه بهداشت درمانی ،پزشکی ،و امور دارویی به شهروندان و مسافرین نوروز تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/

رسول غفاری

کلید واژه ها: نوروز دکتر علیمرادیان


نظر شما :