در راستای ویژه برنامه های روز جهانی غذا صورت گرفت؛

حضور معاون غذا و دارو اراک در برنامه تلویزیونی" سیب سلامت" شبکه آفتاب استان مرکزی

۲۸ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۳:۲۳ کد : ۳۳۲۸ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۶۳۰
دکتر علیمرادیان در گفتگوی زنده تلویزیونی شبکه استانی در برنامه " سیب سلامت" به توصیه های دارویی و غذایی در ایام نوروز پرداختند.
حضور معاون غذا و دارو اراک در برنامه تلویزیونی" سیب سلامت" شبکه آفتاب استان مرکزی

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی اراک،دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو اراک در گفتگوی زنده تلویزیونی شبکه استانی در برنامه " سیب سلامت" به توصیه های دارویی و غذایی در ایام نوروز پرداختند.

برنامه عوارض جانبی استفاده از محصولات خوراکی و آشامیدنی قاچاق و تقلبی و راهکارهای شناسایی کالاهای سلامت محور با استفاده از سامانه TTAC  و برچسب ردیابی و کنترل اصالت کالاهای سلامت محور با حضور دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در برنامه سیب سلامت از شبکه آفتاب استان مرکزی پخش شد.

در این برنامه  وضعیت قاچاق سطح عرضه در زمینه کالاهای دارویی،غذایی و آرایشی بهداشتی سلامت محور و مشکلات موجود بررسی گردید.

هدف از تولید و پخش این برنامه دستیابی به  افزایش آگاهی امنیت غذا و  استعلام مردم از سامانه TTAC  جهت شناسایی کالاهای قاچاق و تقلبی در ایام نوروز بود.

در این برنامه همچنین دکتر علیمرادیان نیز بر لزوم آگاهی مردم از عوارض کالاهای دارویی،غذایی و آرایشی بهداشتی قاچاق و تقلبی تاکید کردند.

انتهای پیام/

رسول غفاری

کلید واژه ها: برنامه تلویزیونی دکتر علیمرادیان


نظر شما :