در پیامی صورت گرفت؛

پزشکان شوق و امید را برای بیماران به ارمغان می آورند

۳۱ مرداد ۱۴۰۲ | ۲۱:۴۱ کد : ۳۶۸۶۲ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۶۵
معاون غذا و دارو اراک به مناسبت گرامیداشت روز پزشک گفت: پزشکان ضامن سلامت جامعه ، امنیـت روحی بیماران و فرشتگان نجاتی هستند که درد جسم را با روح بلندشان در سایه لطف الهی التیام می بخشند.
پزشکان شوق و امید را برای بیماران به ارمغان می آورند

بسم الله الرحمن الرحیم
"یا من اسمه دوا و ذکره شفاء"

یکم شهریور ماه، زاد روز دانشمند بزرگ و طبیب برجسته و نامدار ایرانی، حکیم ابوعلی سینا فرصتی مغتنم و مناسب برای یادآوری و درک اهمیت و جایگاه جامعه پرتلاش و توانمند پزشکان کشور است تا تلاش‌های ارزنده آنها که به واسطه مهارت، دانش، ایثار و اخلاص همواره نویدبخش حیات و سلامت مردم است، مورد تقدیر و تکریم قرار گیرد.

انتساب روز پزشک به زادروز این طبیب برجسته و نامدار پیشینه، افتخار بزرگی برای جامعه پزشکی ایران است و فرصت مغتنمی است تا یادی کنیم از مقام شامخ و آسمانی پزشکان عزیز و گرانسنگی که تلاش های شبانه روزیشان برای رفاه همنوعانشان بدون وقفه در تمام ایام عمر استمرار دارد و لحظه ای حتی در تاریکی مطلق شبانه نیز انتظار بیمار منتظری را بدون پاسخ نخواهند گذاشت و او را همراه می شوند برای شروعی دوباره و آرامش و لبخندی جان بخش.

پزشکان ضامن سلامت جامعه، امنیت روحی بیماران و فرشتگان نجاتی هستند که درد جسم را با روح بلندشان در سایه لطف الهی التیام می بخشند.

اینجانب، به نوبه ی خود این روز را به تمام پزشکانی که جانانه در مسیر سلامتی مردم عزیز کشورمان گام بر می دارند و از دانش، تجربه و مهارت خویش برای خدمت به خلق خدا که بالاترین عبادت هاست حداکثر استفاده را می کنند، تبریک و شادباش عرض نمایم و برای همه ی تلاشگران سپید پوش این راه مقدس، سلامتی، توفیق روزافزون و سربلندی را از درگاه ایزد منان مسئلت نمایم.
دکتر علیمرادیان

کلید واژه ها: پیام تبریک روز پزشک معاون غذا و دارو اراک


نظر شما :