تبریک روز آینده سازان فردا

دانشجویان علوم پزشکی؛ جلوداران مسیر آینده پر فراز و نشیب صیانت از سلامت

۱۵ آذر ۱۴۰۲ | ۲۰:۵۱ کد : ۳۹۹۳۴ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۸۴
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اراک با صدور پیامی، ۱۶ آذر، ضمن تبریک روز دانشجو گفت: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اراک همراه با سایر دانشجویان کشور، گام های محکم واستواری را در راه تحول علوم تجربی، توسعه و پیشرفت علمی ایران اسلامی برداشته اند و با شناختی عمیق از خدعه های استعمار و درک درست ازشرایط دنیای امروز، آگاهانه و مشتاقانه در مسیر انقلاب حرکت و از ارزش های نظام حمایت و پشتیبانی می کنند.
دانشجویان علوم پزشکی؛ جلوداران مسیر آینده پر فراز و نشیب صیانت از سلامت

متن این پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم

در ۱۶ آذر ۱۳۳۲ سه جوان دانشجو به خاطر مبارزه با نظام استکباری و یک روز قبل از آنکه به نیسکون، معاون رئیس‌جمهور آمریکا در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران دکترای افتخاری بدهند به شهادت رسیدند. این روز، روز دانشجو نام گرفت و این حرکت آزادی خواهانه و استکبارستیزانه در دستور کار دانشجویان ما قرار گرفت.
 ضمن تبریک روز ۱۶ آذر روز دانشجو به همه دانشجویان عزیز از خداوند منان سعادت و توفیقات روزافزون جوانان دانشجو را مسئلت داشته و امیدوارم دانشجویان ما بتوانند در مسئولیت بزرگی که در جهت علم آموزی و ارتقاء سطح صلاحیت‌های خود و خدمت به مردم دارند موفق باشند.
امنیت امروز ایران اسلامی مدیون و مرهون مجاهدت جوانان برومندی است که در شرایط حساس همواره نقش فعال و تاثیرگذاری در حیات نظام جمهوری اسلامی ایران ایفا کرده اند. اکنون نیز که در حال عبور از یکی از سخت ترین گردنه های انقلاب هستیم، لازم است جوانان دانشمند و آگاه  با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، با عزمی جهادگونه در جهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداشته و با قرار گرفتن در مسیر رشد و تعالی، تولید علم نافع، نوآوری و کارآفرینی، زمینه پیشرفت همه جانبه کشور را فراهم کنند و میهن عزیزمان را به جایگاهی شایسته برسانند.
دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اراک به عنوان دانشجویان بزرگ ترین دانشگاه علوم تجربی، همراه با سایر دانشجویان کشور، گام های محکم واستواری را در راه تحول علوم انسانی، توسعه و پیشرفت علمی ایران اسلامی برداشته اند و با شناختی عمیق از خدعه های استعمار و درک درست ازشرایط دنیای امروز، آگاهانه و مشتاقانه در مسیر انقلاب حرکت و از ارزش های نظام حمایت و پشتیبانی می کنند.
اینجانب با گرامیداشت و تبریک این روز ماندگار، از خداوند بزرگ برای دانشجویان ایران اسلامی در همه امور به ویژه عرصه های علمی و پژوهشی، توفیقات روزافزون مسئلت می کنم و امیدوارم همچون گذشته سربلندی و عزت جمهوری ایران اسلامی در سایه همت بلند، حضور فعال و اندیشه پویای شما جوانان غیور و دانشجویان با بصیرت محقق شود.

کلید واژه ها: پیام تبریک روز دانشجو معاون غذا و دارو اراک


نظر شما :