بازدید معاون غذا و دارو اراک به همراه معاون فرماندار تفرش از داروخانه های خصوصی و دولتی تفرش

۲۰ آذر ۱۴۰۲ | ۱۸:۳۰ کد : ۴۰۰۵۷ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۲۳
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اراک به همراه معاون فرماندار تفرش از داروخانه های خصوصی و دولتی این شهرستان بازدید کرد.
بازدید معاون غذا و دارو اراک به همراه معاون فرماندار تفرش از داروخانه های خصوصی و دولتی تفرش

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو،در راستای بررسی و نظارت بر نحوه ارائه خدمات به مردم ، دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو دانشگاه اراک به همراه مویدی معاون فرماندار تفرش به صورت سرزده در داروخانه های خصوصی و دولتی شهرستان تفرش حضور و از این مراکز بازدید بعمل آوردند.

دکتر عباس علیمرادیان؛ معاون غذا و دارو دانشگاه  استان مرکزی ضمن گفتگو با مدیران مراکز درمانی، مسئولین فنی داروخانه ها بر تداوم حرکت مجموعه دانشگاه به سوی تحقق اقتصاد مقاومتی تاکید و خواستار خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم ، برنامه ریزی مناسب و اتخاذ تدابیر لازم به منظور پیشگیری از بروز کمبودهای احتمالی دارو و ملزومات پزشکی شد.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی با اشاره به وجود برخی از کمبودهای کشوری در حوزه دارو اظهار داشت: اینجانب روزانه وضعیت داروها و ملزومات مصرفی را بویژه در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه پایش و در صورت مشاهده و دریافت هرگزارش کمبودی، بلافاصله مراتب به سازمان غذا و دارو اعلام و جهت تامین در اسرع وقت، اقدامات لازم صورت خواهد پذیرفت.

شایان ذکر است: در این بازدید، وضعیت دارویی داروخانه ها، حضور مسئولین فنی، قیمت داروها، نحوه ارائه خدمات و مشاوره دارویی به مردم عزیز، ارائه فاکتور ممهور به مهر داروخانه و حاوی ریز قیمت اقلام دارویی فروخته شده و ... مورد بررسی قرار گرفت.
انتهای پیام/

کلید واژه ها: بازدید داروخانه تفرش معاون غذا و دارو اراک


نظر شما :