بازدید معاونین غذا و دارو، توسعه و درمان دانشگاه از مراکز درمانی و داروخانه های محلات

۰۵ دی ۱۴۰۲ | ۰۸:۴۹ کد : ۴۰۵۲۷ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۶۳
در راستای بررسی و نظارت بر نحوه ارائه خدمات به مردم، دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو اراک به همراه دکتر ملاطائفه معاون توسعه و دکتر رنجبر معاون درمان دانشگاه به صورت سرزده در مراکز درمانی و داروخانه های شهرستان محلات حضور و از این مراکز بازدید بعمل آوردند.
بازدید معاونین غذا و دارو، توسعه و درمان دانشگاه از مراکز درمانی و داروخانه های محلات

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو، در حاشیه برگزاری جلسه هئیت رییسه دانشگاه علوم پزشکی اراک در شهرستان محلات، دکتر علیمرادیان؛ معاون غذا و دارو دانشگاه در بازدید از داروخانه ها ضمن گفتگو با مدیران مراکز درمانی، مسئولین فنی داروخانه ها بر تداوم حرکت مجموعه دانشگاه به سوی تحقق اقتصاد مقاومتی تاکید و خواستار خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم ، برنامه ریزی مناسب و اتخاذ تدابیر لازم به منظور پیشگیری از بروز کمبودهای احتمالی دارو و ملزومات پزشکی شد. 
وی با اشاره به وجود برخی از کمبودهای کشوری در حوزه دارو اظهار داشت: اینجانب روزانه وضعیت داروها و ملزومات مصرفی را بویژه در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه پایش و در صورت مشاهده و دریافت هرگزارش کمبودی، بلافاصله مراتب به سازمان غذا و دارو اعلام و جهت تامین در اسرع وقت، اقدامات لازم صورت خواهد پذیرفت. 
در این بازدید،وضعیت دارویی داروخانه ها، حضور مسئولین فنی،قیمت داروها، نحوه ارائه خدمات و مشاوره دارویی به مردم عزیز، ارائه فاکتور ممهور به مهر داروخانه و حاوی ریز قیمت اقلام دارویی فروخته شده و ... مورد بررسی قرار گرفت.

کلید واژه ها: بازدید محلات معاون غذا و دارو اراک هئیت رئیسه


نظر شما :