روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک:

بازدید سرزده معاون غذا و دارو از شرکت های پخش دارویی اراک

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۵:۱۶ کد : ۴۲۶۲ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۶۲۲
معاون غذا و دارو به همراه مدیر دارویی بصورت سرزده از شرکت های پخش دارویی بازدید بعمل آورد.
بازدید سرزده معاون غذا و دارو از شرکت های پخش دارویی اراک

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک ،در راستای بررسی و نظارت بر نحوه ارائه خدمات به مردم ، دکتر عباس علیمرادیان معاون غذا و دارو دانشگاه استان مرکزی به همراه دکتر سلمان زاده مدیر دارویی معاونت به صورت سرزده از شرکت های پخش دارویی حضور و از این مراکز بازدید بعمل آوردند.

دکتر عباس علیمرادیان؛ معاون غذا و دارو دانشگاه  استان مرکزی ضمن گفتگو با مدیران مراکز پخش دارویی ، مسئولین فنی داروخانه ها بر تداوم حرکت مجموعه دانشگاه به سوی تحقق اقتصاد مقاومتی تاکید و خواستار خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم ، برنامه ریزی مناسب و اتخاذ تدابیر لازم به منظور پیشگیری از بروز کمبودهای احتمالی دارو و ملزومات پزشکی شد.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی با اشاره به وجود برخی از کمبودهای کشوری در حوزه دارو اظهار داشت: اینجانب روزانه وضعیت داروها و ملزومات مصرفی را بویژه در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه پایش و در صورت مشاهده و دریافت هرگزارش کمبودی، بلافاصله مراتب به سازمان غذا و دارو اعلام و جهت تامین در اسرع وقت، اقدامات لازم صورت خواهد پذیرفت.

شایان ذکر است: در این بازدید، وضعیت دارویی شرکت های پخش ، حضور مسئولین فنی، قیمت داروها و ارائه فاکتور مهور به مهر شرکت و مسول فنی و حاوی ریز قیمت اقلام دارویی فروخته شده و ... مورد بررسی قرار گرفت.

کلید واژه ها: بازرسی شرکت های پخش دارویی دکتر عیمرادیان


نظر شما :