در پیامی صورت گرفت؛

معاون غذا و دارو اراک فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت

۱۴ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۸ کد : ۴۴۹۳ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۷۱۲
دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو با صدور پیامی، فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمامی مسلمانان جهان بویژه کارکنان خدوم حوزه سلامت، تبریک گفت.
معاون غذا و دارو اراک فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک، متن پیام دکترعلیمرادیان به شرح زیراست:

«عید فطر جشن بزرگ بندگان مخلصی است که با تقوی و پرهیزکاری در ماه پر برکت رمضان به جهاد با نفس خود پرداخته است و روح و جان خود را در چشمه بی‌پایان معرفت الهی مصفا ساختند.

عید سعید فطر، عید اخلاص و بندگی است و مسلمانان این عید بزرگ را جشن می‌گیرند. به راستی چه حیف که این ماه پر برکت و ماه ضیافت الهی به پایان رسید و چه نیک که عید بزرگ مسلمانان و عید بندگی خدا فرا رسید.

خداوند منان را شاکرم که توفیق حضور در این ضیافت الهی را نصیب ما کرد و امیدوارم که تمامی مسلمانان از حسنات و فیوضات عظیم ماه مبارک رمضان کمال بهره را برده باشند و برکت و معنویت این ماه بر زندگی آنان جاری و ساری باشد.

از خداوند رحمان، قبولی روزه‌داری‌ها و شب زنده‌داری‌های مومنان را طلب می‌کنم و امیدوارم همه ما پیروان راستین امیرالمومنین علی(ع) باشیم که در این ماه عزیز و در شب قدر به رستگاری رسید.

فرا رسیدن عید سعید فطر به عنوان عید توفیق بندگی و تهذیب نفس و دستیابی به مقام متقین را به همه مردم مومن و خداجوی بویژه هم میهنان عزیز و مدیران و پرسنل حوزه سلامت استان مرکزی تبریک می‌گویم و قبولی طاعات و عبادات آنان در ماه مبارک رمضان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

انتهای پیام

کلید واژه ها: عید سعید فطر دکتر علیمرادیان


نظر شما :