بازدید معاون غذا و دارو و مدیران دارویی اراک از کارخانه داروسازی بهسا

۲۲ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۶ کد : ۴۵۸۸ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۲۱۱۳
دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو و مدیران دارویی این معاونت طی بازدیدی از کارخانه داروسازی بهسا از نزدیک در جریان فعالیت‌ها، امکانات، پیشرفت‌ها و مشکلات این واحد تولیدی قرار گرفتند.
بازدید معاون غذا و دارو و مدیران دارویی اراک از کارخانه داروسازی بهسا

در این بازدید که در سایت تولید شرکت داروسازی بهسا انجام شد، ابتدا دکتر احدزاده مدیر شرکت داروسازی بهسا به بیان ماموریت‌ها و چشم‌اندازها، پیشرفت‌ها و دشواری‌های تولید و توزیع دارو پرداختند و سپس بازدیدکنندگان ضمن بیان دیدگاه‌ها و تشریح شرایط موجود کشور، برنامه‌های پیش‌روی حوزه غذا و دارو را تشریح کردند.

مدیر شرکت بهسا نیز پس از معرفی کامل شرکت به بیان مسائل و مشکلات صنعت پخش پرداخت.

دکتر احدزاده در رابطه با ثبت مجوز محصولات و دغدغه‌های تولید صحبت نموده و خواستار حل مشکلات فعلی در این حوزه شد. معرفی تولیدات دارویی شرکت بهسا و تعهد این شرکت به کیفیت تولید این محصولات موضوع دیگر صحبت مدیر شرکت داروسازی بهسا بود.

پس از سخنرانی‌های مدیران شرکت بهسا، دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو از تنوع خوب فراورده‌های تولیدی شرکت بهسا در حوزه دارویی ابراز رضایت و خرسندی نمود و شرکت داروسازی بهسا را با توجه به زیرساخت‌های آن مستعد فعالیت بیشتر و پیوسته‌تر در حوزه دارویی کشور دانست.

در ادامه این بازدید دکتر سلمانی زاده مدیر دارویی معاونت غذا و دارو آینده خوبی را برای داروسازی بهسا متصور شده و سپس برنامه‌ریزی جهت تولید داروهای ویژه و جدید را حائز اهمیت دانست.

در پایان دکتر علیمرادیان  از تلاش دلسوزانه مدیرعامل داروسازی بهسا قدردانی نمود.

کلید واژه ها: بازدید دکتر علیمرادیان شرکت داروسازی بهس


( ۴ )

نظر شما :