بازدید معاون غذا و دارو و مدیر دارویی اراک از کارخانه داروسازی اکسیر

۱۵ تیر ۱۳۹۸ | ۲۱:۱۸ کد : ۴۸۴۹ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۷۱۰
دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو و مدیر دارویی این معاونت طی بازدیدی از کارخانه داروسازی اکسیر شهرستان بروجرد از نزدیک در جریان فعالیت‌ها، امکانات، پیشرفت‌ها و مشکلات این واحد تولیدی قرار گرفتند.
بازدید معاون غذا و دارو و مدیر دارویی اراک از کارخانه داروسازی اکسیر

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک،در این بازدید که در سایت تولید شرکت داروسازی اکسیر انجام شد، ابتدا دکتر بهرام سعیدی فر به معاون کیفیت به بیان ماموریت‌ها و چشم‌اندازها، پیشرفت‌ها و دشواری‌های تولید و توزیع دارو پرداختند و سپس بازدیدکنندگان ضمن بیان دیدگاه‌ها و تشریح شرایط موجود کشور، برنامه‌های پیش‌روی حوزه غذا و دارو را تشریح کردند.

معاون کیفیت نیز پس از معرفی کامل شرکت به بیان مسائل و مشکلات صنعت پخش پرداخت.

دکتر سعیدی فر در رابطه با ثبت مجوز محصولات و دغدغه‌های تولید صحبت نموده و خواستار حل مشکلات فعلی در این حوزه شد. معرفی تولیدات دارویی شرکت اکسیر و تعهد این شرکت به کیفیت تولید این محصولات موضوع دیگر صحبت مدیر شرکت داروسازی اکسیر بود.

پس از سخنرانی‌های مدیران شرکت اکسیر، دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو از تنوع خوب فراورده‌های تولیدی شرکت اکسیر در حوزه دارویی ابراز رضایت و خرسندی نمود و شرکت داروسازی اکسیر را با توجه به زیرساخت‌های آن مستعد فعالیت بیشتر و پیوسته‌تر در حوزه دارویی کشور دانست.

در ادامه این بازدید دکتر سلمانی زاده مدیر دارویی معاونت غذا و دارو آینده خوبی را برای داروسازی بهسا متصور شده و سپس برنامه‌ریزی جهت تولید داروهای ویژه و جدید را حائز اهمیت دانست.

در این دیدار مهندس محسن کردی مدیرعامل شرکت اکسیر گزارشی از دستاوردهای شرکت و برنامه های آتی آن ارائه نمودند.

کلید واژه ها: بازدید شرکت داروسازی اکسیر دکتر علیمرادیان


( ۱ )

نظر شما :