توسط معاونت غذا و دارو اراک انجام شد؛

بازدید معاون غذا و دارو اراک از دو کارخانه فرآوردهای غذایی و پروتئینی شهرستان محلات

۰۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۱ کد : ۵۴۶۹ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۲۵۰
دکتر علیمرایان معاون غذا و دارو به همراه دکتر تاجیک مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی و خانم مهندس غفاری کارشناس مسئول اداره نظارت بر مواد غذایی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی از دو کارخانه تولید فرآورده های غذایی و پروتئینی محلات به صورت سرزده بازدید کردند.
بازدید معاون غذا و دارو اراک از دو کارخانه فرآوردهای غذایی و پروتئینی شهرستان محلات

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک، دکتر عباس علیمرادیان معاون غذا و دارو به همراه دکتر تاجیک مدیر و خانم مهندس غفاری کارشناس مسئول اداره نظارت بر مواد غذایی این معاونت از کارخانجات تولیدی فرآورده های گوشتی و کارخانه ترشیجات و کنسروهای غیر گوشتی واقع در شهرک های صنعتی محلات به صورت سرزده بازدید کردند.

 در این بازدید معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی راستای نظارت های معاونت، هدف از این اقدام را از وظایف ذاتی و رسالت این معاونت دانست و افزود: فراورده های غذایی و گوشتی یکی از پر مصرف ترین فراورده های  هستند که بهداشت و سلامت آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
دکتر علیمرادیان ادامه داد: از آنجایی که این فراورده ها در معرض آلودگی و رشد باکترهای مختلف هستند، توجه به بهداشت و سلامت آنها با بررسی و ارزیابی کیفی این محصولات، توسط کارشناسان معاونت غذا و دارو به طور مداوم انجام می شود.
انتهای پیام/
رسول غفاری

کلید واژه ها: بازدید کارخانجات مواد غذایی محلات


( ۱ )

نظر شما :